טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

השבת רישיון נשק

שירות ייחודי לייצוג על ידי עורך דין מומחה בהליכי השבת רשיון נשק שהוחרם

אין ספק שאחת התחושות שהכי מעלות את איכות החיים של אדם היא תחושת הגנה. איכות החיים של אדם שלא חש מוגן נפגעת באופן משמעותי ביותר, ואחת הדרכים לטפל בכך היא הוצאת רישיון נשק. אדם בעל אישור נשיאת נשק הוא אדם בעל תחושת ביטחון, שיכול להעניק ביטחון לא רק לעצמו אלא גם למשפחתו ולסביבתו. כשרשיון נשק נלקח מאדם כזה באופן מיידי נלקחת ממנו הגנה, דבר שעשוי להוביל לחוסר ביטחון נוראי, לפחד ולבהלה. עו"ד יהונתן קמיל, מומחה בהליכים משפטיים בנושאי נשק, ישמח לעמוד לרשותכם בתחום זה ולסייע לכם להשיב את רישיונכם בחזרה אליכם.

עו"ד להשבת רישיון נשק שהותלה
התליית (החרמת) רישיון נשק מאדם נעשית בכמה מקרים. זה יכול להיות כאשר נפתח נגד אותו אדם תיק פלילי, כאשר ישנו חשד שהוא יבצע עבירה פלילית, כשיש חשש לאיום ובעוד אי אלו מקרים. כדי לבטל את החלטת החרמת רישיון הנשק מומלץ להצטייד בעו"ד מיומן ומקצועי שמכיר את כל הטכניקות והכלים המשפטיים. לעו"ד יונתן קמיל נסיון רב בטיפול במקרים מסוג זה והוא האדם המתאים ביותר לעמוד לצידכם ברגע האמת.

רישיון נשק שבוטל עקב תיק פלילי
אחד מהמקרים בהם נשלל באופן כמעט אוטומטי רישיון נשק של אדם מסויים, היא כאשר נפתח נגדו תיק פלילי. גם אם התיק הפלילי הוא מתחום שכלל לא קשור לרישיון הנשק, ביהמ"ש מבקש לשלול את רישיון הנשק. יש לכך סיבות רבות אולם בשורה התחתונה מדובר בפגיעה משמעותית בביטחונו של אותו אדם. במקרה מסוג זה תוכלו לפנות לעו"ד יונתן קמיל על-מנת שיבחן את המקרה שלכם, וינסה לבטל את רוע הגזירה במידת האפשר.

עתירה מנהלית לועדת ערר
פקיד הרישוי הוא ששולל או מאשר בקשה לרישיון נשק ע"י אדם כזה או אחר. במידה ואדם חש שנעשה עוול בעניינו, ולא אושרה בקשתו לנשיאת נשק, הוא רשאי להגיד עתירה לוועדת ערר. יש למלא את הטופס המתאים, להחתים אותו ע"י עורך דין שיאשר את הטיעונים, ואז להגישו לוועדת ערר שתדון בעניינו. עו"ד יונתן קמיל ישמח ללוות אתכם בכל תהליך הגשת העתירה לוועדת הערר ויפעל במקצועיות ובחוכמה  על מנת לנסות לערער על ההחלטה.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: