לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

עורך-דין פלילי

ייצוג נאשמים בהליכים פליליים כולל ביטול כתבי אישום וייצוג במשפט צבאי

עורכי דין פליליים, מטבע הדברים, מטפלים בלקוחות בשלבים קצת פחות זוהרים מבחינתם. התחום הפלילי הוא תחום רחב ומכיל בתוכו עשרות רבות של תתי נושאים והתמחויות. כל נושא בתחום הפלילי הוא בעל חומרה אחרת וכל עבירה או חשד לעבירה אמור להיבחן כמקרה עצמאי לחלוטין תוך כדי לקיחת כל הפרטים האפשריים בחשבון. המלצתנו לכל חשוד בפליליים היא פשוטה, מהרו להתייעץ. לזמן יכולה להיות משמעות מכרעת בהליכים משפטיים פליליים. אנו כאן עבורכם לייעוץ ולייצוג בכל משפטי. השירות ניתן ללקוחות מכל הארץ ונגיע לייצגכם בכל בית משפט אליו ניקרא לרבות בתי דין צבאיים בהם הספקנו לצבור נסיון הנוגע לעבירות נשק ועוד.
כמו בכל תחום אחר בחיים מומחיות כשמדובר בבתי משפט מומחיות היא שם המשחק. משרד עו"ד יהונתן קמיל מתמחה בייצוג נאשמים בתחום הפלילי. לזכות יהונתן קמיל זקופים סיפורי הצלחה רבים ולא מעט לקוחות יספרו כי "קיבלו את חייהם במתנה". בבחירת עו"ד פלילי לא מתפשרים, בטח אם אתם רוצים לצאת במינימום נזק ואולי אף לסגור את התיק נגדכם.

משרד עורכי דין פליליים
כדי להיות עו"ד פלילי צריך לאהוב את התחום ולא כל עו"ד באמת מסוגל לייצג נאשמים או תובעים פליליים. משרד עו"ד יהונתן קמיל חי ונושם את התחום הפלילי. עורך דין בעל מוטיבציה גבוהה ואהבה לתחום זה בדיוק מה שאתם זקוקים לו כדי להבטיח לעצמכם הצלחה בתיק ובאישומים נגדכם.

תחומים פליליים בהם אנו מייצגים
משרד עו"ד יהונתן קמיל עוסק במגוון נושאים הנכללים תחת התחום הפלילי.  נושאים כמו עבירות צווארון לבן, עבירות סמים, עבירות מין, עבירות רכוש ועוד הם בין התיקים אותם אנו מייצגים. גם אם אתם אזרחים נורמטיביים, שזהו האישום הראשון נגדכם ואתם בטוחים בצדקתכם, אל תיגשו לבית המשפט לפני שתקבלו ייעוץ מעו"ד פלילי מומחה. רק סיפורי ההצלחה של לקוחותינו יוכלו להעיד על הרצינות הרבה בה אנו מתייחסים לכל נושא ועל נתינה של 100% לטובת הצלחת התיק.

ליווי בהליך המשפט הפלילי לפי ראייתנו
במשרד עורכי הדין של יהונתן קמיל מאמינים שיש ללוות את הנאשמים בכל שלבי המשפט הפלילי. זה אומר שאנחנו נמצאים עבור לקוחותינו החל משלב הגשת התלונה, דרך שלב החקירה ואיסוף הנתונים ועד לשלב המשפט. נאשם פלילי מרגיש מבוהל ובודד ואנו כאן גם כדי להפיג את הבדידות הזו ולהכניס את האופטימיות והתקווה. נלווה אתכם בכל צעד ושעל בהליך הפלילי וביחד נבהיר את התמונה ונפעל בכל הכוח כדי שהצדק יצא לאור.