לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

רישוי והשבת נשק

עו"ד לטיפול ברישוי נשק, פסילת רשיון, התליית רשיון והחרמת כלי ירי

זה לא סוד שבמדינה כמו שלנו לא תמיד תוכלו להרגיש בטוחים ב-100%, אבל ברגע שתהיו רשאים להחזיק נשק אישי זה בהחלט עשוי לשפר את תחושות הביטחון שלכם. משרד עורכי-דין יהונתן קמיל עוסק, בין היתר, בבקשות רישוי נשק על שלל פניהן. במידה ושללו מכם את רישיון הנשק ואתם מעוניינים בהשבתו, אנו כאן עבורכם. בעזרת פתרונות יצירתיים וטכניקות הלקוחות מהפרקטיקה הפלילית נעשה כל שביכולתנו לסייע לכם להשיב רישיון נשק, להוציא רישיון כלי נשק חדש ועוד. תחום רישוי הנשק מוכר לנו היטב ויש שיגידו שאנחנו "שוחים בחומר", מה שמאפשר לנו להגיע להישגים גבוהים ולתוצאות מרשימות בתיקי רישוי נשק.
בקשה לרישיון נשק שנדחתה
התחושה הזו שמשרד לבטחון פנים, ביהמ"ש או המשטרה מסרבים לבקשתכם לנשיאת כלי נשק היא תחושה קשה מאוד. אתם מצידכם מאמינים כי בקשתכם מוצדקת לחלוטין, וכי נשיאת הנשק נחוצה לכם לאין שיעור, ואילו גורמי החוק חושבים אחרת. אנו במשרד עו"ד יהונתן קמיל מוכנים ומזומנים לעשות כל שידרש כדי שהבקשה שלכם לרישיון כלי נשק תישקל מחדש ותאושר.  אנו חדורי מוטיבציה ובעלי ידע ומיומנויות רבים שיכולים בהחלט לסייע לנו לגרום לשינוי בהחלטה.

ייצוג בתהליכי רישיון נשק
בקשה לקבלת רישיון נשק מצריכה, כמו רוב הדברים, בירוקרטיות ארוכות ומתישות. התהליך הוא כל-כך ארוך וסבוך עד כי רבים מתייאשים באמצע ומוותרים על רישיון הנשק וגם על ביטחונם האישי. עו"ד יהונתן קמיל יעמוד לצידכם בכל שלבי התהליך וידאג לעשות הכל כדי שהגורמים הרלוונטים ישתכנעו שעליכם לשאת נשק באופן חוקי. ביחד נילחם בבירוקרטיה ונשכנע את המשטרה ובית המשפט כי אין דבר נחוץ יותר מאשר זה שעליכם להיות בעלי רישיון נשק.

עו"ד להשבת נשק
רישיון נשק הוא דבר שיש לחדש לפי תדירות מסויימת ובכל אופן לא מדובר במשהו בעל תוקף ניצחי. במידה והגשתם בקשה לחידוש אך זו נשללה, כדאי שתדעו שיש מה לעשות וכי אין זה מחייב שההחלטה תהיה סופית. עו"ד יהונתן קמיל מומחה בהשבת רישיון נשק עבור אזרחים שהיה להם רישיון בעבר, כמו גם בהשגת רישיון נשק עבור אלו שלא היה להם אחד כזה מעולם. אל תעברו את התהליך הזה לבד משום שללא סיוע מעו"ד מקצועי אתם עלולים להיתקל בסירוב נוסף, מה שיפגע בסיכויי השבת כלי הנשק אליכם.