טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

עורך דין פלילי משפט צבאי

אולי זה המתח והלחץ שגרמו לכם להיות מעורבים פתאום במקרים פליליים ואולי אלו בכלל סיבות אחרות. כך או אחרת, משפט צבאי או חקירה צבאית הם דבר שיש לקחת בכל הרצינות ולהתכונן אליהם כראוי.

חיילים שחשודים בביצוע עבירות פליליות נשפטים בבית דין צבאי ועלולים לשאת בעונשים חמורים במיוחד. הוגש נגדכם כתב אישום פלילי בהיותכם חיילים בשירות סדיר או בקבע? קודם כל תדעו שאתם לא לבד. חיילים רבים נתקלים במקרים מסוג זה, גם אם הם נחשבו עד עכשיו לצעירים הכי נורמטיביים שיש. כמו שאמרנו, המתח שבשירות הצבאי מוביל לא פעם להתנהגויות כאלה ואחרות שעשויות להיחשב כפליליות. עו"ד יהונתן קמיל, מומחה בתחום הפלילי גם במערכת המשפט הצבאי ויעמוד לצידכם לאורך כל הדרך.

עו"ד פלילי עם ניסיון בייצוג חיילים במשפט צבאי
חיילים בשירות סדיר או בקבע כפופים לחוקי מדינת ישראל, בדיוק כמו האזרחים. אלא שבתור חיילים אם מצאתם את עצמכם מואשמים בעבירות פליליות, אתם תישפטו במערכת המשפט הצבאית. תינתן לכם אפשרות להתייעץ עם סנגור צבאי מטעם הצבא או להצטייד בעו"ד מטעמכם. עו"ד יהונתן קמיל מחזיק בניסיון רב בייצוג חיילים בעבירות פליליות. שנים של ניסיון וידע שצבר בתחום מאפשרים לו לייצג חיילים בצורה מקצועית ואפקטיבית ופעמים רבות גם להצליח למזער נזקים באופן מובהק.

עורך דין פלילי בעל הכרות עם מערכת המשפט הצבאית
לא כל עו"ד פלילי יוכל לייצג אתכם בהצלחה במערכת המשפט הצבאית. דרוש ידע, ניסיון ובעיקר דרושה הכרות מעמיקה עם המערכת הצבאית ששונה באופן מהותי מזו האזרחית. הניואנסים הם אחרים ורק עו"ד בעל בקיאות במערכת הזו יוכל לייצג אתכם בצורה מוצלחת ומדויקת. עו"ד יהונתן קמיל מעניק שירותים משפטיים לחיילים תוך שימוש בידע משפטי נרחב והכרות עם המערכת הצבאית. השירותים כוללים: ייעוץ משפטי לפני חקירה במצ"ח, ייצוג במשפט צבאי, ניהול תיקים פליליים במערכות משפט צבאיות ועוד.

שימו לב: מה שיקבע במשפט הצבאי ישפיע גם על החיים באזרחות!
אנשים רבים חושבים שמה שקורה בצבא נשאר בצבא אך האמת היא שמה שקורה בצבא ילך איתכם גם אל האזרחות. זה אומר שאם יוחלט למשל על רישום פלילי הוא ילווה אתכם גם באזרחות וימנע מכם להתקבל למקומות עבודה מסוימים או לעסוק בתפקידים מסוימים. מסיבה זו חשוב לקחת את נושא המשפט הצבאי בכל הרצינות הדרושה ולהצטייד בעו"ד פלילי מקצועי שיוביל לתוצאה האפשרית הטובה ביותר עבורכם.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: