טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

דין צבאי

משפט בבית דין צבאי הוא ממש לא משפט אצל המ"פ על מימיה ריקה....

חיילים נותנים הכל עבור המדינה, ובכל זאת ישנן פעמים בהן הסתבכויות כאלה ואחרות עשויות עם כל הרצון הטוב להוביל אותם אל ספסלים באולמות בית דין צבאיים. בית דין צבאי הוא מקבילו של בית המשפט האזרחי ותפקידו לשפוט חיילים, קצינים וגם אזרחים הקשורים בצורה כלשהי לצבא או לפעילות בטחונית. אנחנוף במשרד עו"ד יהונתן קמיל נדאג שלא תעמדו לבד מול מערכת המשפט הצבאית ונעשה כל שביכולתנו כדי שתצאו בנזק המזערי הניתן. עו"ד יהונתן קמיל צבר נסיון מרשים בסוגיות בסדר הדין הצבאי, ובעזרת אופן חשיבה שונה ומקורית והרבה מוטיבציה להצלחה ילווה אתכם לאורך הדרך. זה נכון שחייל זכאי לייצוג ע"י עו"ד צבאי, אך נקודת מבט מחוץ למערכת היא לפעמים כל מה שצריך כדי לראות את התמונה המלאה.

ייצוג חיילים בבית דין צבאי
כפי שכבר ציינו לחיילים מגיעה הזכות לייצוג משפטי ע"י עו"ד צבאי. עו"ד יהונתן קמיל הוא האדם שחיילים יירצו לצידם בבית דין צבאי כשמדובר בהליכים פליליים עם כל הכלים והידע הרב. זכרו תמיד כי למשפט צבאי עשויות להיות השלכות מרחיקות לכת גם בחיים האזרחיים ואין להקל בהלכים בבית דין צבאי ראש.

עבירות פליליות של חיילים
חיילים מרגע גיוסם ועד לרגע שחרורם שייכים למערכת הצבאית, על כל המשתמע מכך. זה אומר שגם אם במידה ועברו על החוק (בתחום הפלילי בלבד) יועמדו לדין בבית דין צבאי ולא אזרחי. על אף השייכות הכמעט טוטאלית למערכת הצבאית, עומדת לזכותם האפשרות להיות מיוצגים ע"י עורכי דין אזרחיים בעת המשפט הצבאי. בין ההצלחות שהספקנו לרשום עד כה בין כותלי בתי-דין צבאיים ניתן למצוא: עבירות נשק, עבירות סמים, הליכים פליליים שונים ועוד ועוד.

עורכי דין לייצוג חיילים
כמו נאשם בכל הליך משפטי גם חיילים העומדים בפני משפט צבאי ישאפו לעשות הכל כדי לצמצם את העונש שלהם למינימום האפשר, ובצדק. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לשכור את שירותיו של עו"ד אזרחי, וכך לוודא שהוא יעשה הכל כדי לשרת את המטרה הזו. לא כל עו"ד מתאים למשימה, אלא רק כזה שמכיר את המערכת הצבאית על בוריה וביכולתו לעמוד איתן מולה.

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: