טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

ערעור על ביטול רישיון נשק

במדינה כמו ישראל אישור רישיון נשק הוא דבר בעל משמעות רבה, הן ביטחונית והן תעסוקתית

נשיאת נשק מעניקה ביטחון והיא פותחת אפשרויות רבות ונרחבות לתעסוקה. בדיוק בגלל זה כאשר סמכויות החוק מבטלות את רישיון הנשק זה עלול להוות בעיה גדולה. בין אם היה לכם רישיון והוא נשלל ובין אם הגשתם בקשה לחידוש רישיון והיא לא אושרה - חשוב שתדעו שאפשר לערער על החלטה ולנסות לקבל בחזרה את רישיון הנשק שלכם. משרד עורכי הדין יהונתן קמיל, מומחה בטיפול בתיקים בתחום זה, ילווה אתכם במקצועיות תוך שימוש בידע ובניסיון הרב שברשותו.

דחיית בקשה לחידוש רישיון נשק
בניגוד לארה"ב, שם כמעט כל אחד רשאי לשאת נשק, במדינת ישראל הפיקוח הוא מחמיר יותר (וטוב שכך). זה אומר שגם אם בעבר הייתם רשאים לשאת נשק, עליכם להגיש בקשה לחידוש הרישיון לפי דרישת החוק. אבל מה קורה כשהבקשת חידוש רישיון נשק נדחית? ביכולתכם להגיש ערעור על ביטול רישיון נשק ולהציג טיעונים משכנעים כדי שההחלטה תשתנה. במידה ואתם אכן מחזיקים בסיבות ראויות ישנם סיכויים נרחבים שהערעור יאושר ותקבלו בחזרה את רישיון הנשק היקר שנלקח מכם.

איך מגישים ערעור על ביטול נשק?
התהליך של ערעור על ביטול רישוי נשק הוא תהליך בירוקרטי לכל דבר ועניין וככזה הוא יכול להיות מתיש לא פעם. ניתן לעשות אותו באופן עצמאי וניתן להסתייע בעו"ד שיסייע לכם לקצר את התהליך ולהפוך אותו ליעיל ומהיר. בכל אופן את הערעור ניתן להגיש בתוך 45 ימים מרגע קבלת התשובה השלילית. מומלץ להתייעץ עם עו"ד בקיא בתחום בכדי שיחד תכינו טיעונים ונימוקים משכנעים אל ועדת הערר שתדון בבקשה. חשוב לבחון היטב את הסיבות שבגינן בוטל הרישיון ולבדוק האם בכלל יש סיכוי לביטול ההחלטה. כך למשל אם נפתח כנגדכם תיק במשטרה (סיבה לביטול רישיון נשק), כנראה שסיכויי הצלחת הערעור אינם גבוהים במיוחד. עו"ד יהונתן קמיל יעניק לכם ייעוץ וליווי ויבחן את התיק לעומקם של דברים.

עורך דין רישוי נשק
את בקשת הערעור בהחלט תוכלו להגיש בעצמכם וללא סיוע, אבל כדאי לדעת שהתייעצות עם עורך דין בהחלט יכולה להגדיל את סיכויי הצלחת הערעור. הסיבה לכך היא שעורכי דין מתחום רישיון הנשק בקיאים ברזולוציות הנמוכות ביותר ובכל המורכבויות של הדברים, מה שמאפשר להם להכין נימוקים משכנעים ביותר. ביטלו את רישיון הנשק שלכם? הגשתם בקשה לחידוש והיא נשללה? אל תעברו את התהליך לבדכם! צרו איתנו קשר עוד היום ואנו נלווה אתכם תוך ניסיונות עיקשים לבטל את ההחלטה.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: