טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

עורכי דין לעניינים מנהליים

נתקלתם פעם בהחלטה של רשות או גוף ציבורי גדול שעשתה לכם עוול? אנחנו בטח לא צריכים לתאר לכם את תחושת חוסר האונים והתסכול המתלווה לכך.

התחושה היא שהחלטה של גוף ציבורי גדול היא חד משמעית ולכם, כאזרחים קטנים ופשוטים, אין מה לעשות כנגד גזירת הגורל הזו. הבשורה המשמחת (אם אפשר לקרוא לזה כך…) היא שתמיד יש מה לעשות ואפילו אם אתם קטנים והם גדולים ניתן לערער על החלטה ובמקרים מסוימים אפילו להצליח לשנות אותה. כל העניינים שנוגעים לרשויות וגופים ציבוריים נקראים עניינים מנהליים, והעתירות בנושאים אלו מוגשות לבית המשפט לעניינים מנהליים. משרד עו"ד יהונתן קמיל בעל ניסיון רב בטיפול בעניינים מנהליים וישמח לעמוד לצידכם בהגשת העתירה. הידע הרב שברשותינו וההכרות המעמיקה עם התחום מסייעת לנו להצליח לסייע לאזרחים אפילו אם מדובר בהליכים משפטיים מול רשויות ציבוריות גדולות וחזקות במיוחד.

באיזה נושאים מגישים עתירות מנהליות?
אם אתם מרגישים שגבו מכם ארנונה שלא כדין, שחוקקו חוק עירוני שפגע בכם באופן אישי, שקבעו החלטת ממשלה שעושה איתכם עוול, שהוציאו צו הריסה שיפגע בכם באופן מהותי, שהעירייה הפרה הבטחה שנתנה לכם ובאופן כללי שנפגעתם מהחלטה של גוף ציבורי - אתם רשאים לערער עליה. כל העניינים שבין האזרחים לבין הגוף הציבורי נקראים עניינים מנהליים וכאשר רוצים לערער עליהם מגישים עתירה מנהלית.

הגשת עתירה מנהלית - האם יש בכלל סיכוי?
רבים חושבים שהגשת ערעור על החלטה של גופים ורשויות ציבוריים אינה בעלת סיכויים רבים. הם יוצאים מנקודת הנחה שלגופים האלו יש את הכלים כדי לנצח בכל הליך משפטי נגד "אזרחים פשוטים" ולכן זה מראש חסר סיכוי ועדיף לוותר על "התענוג". אנחנו אומרים שאף פעם אסור לאבד תקווה, מה גם המציאות בשטח מוכיחה שאנשים הצליחו בהגשת עתירות מנהליות. המפתח להצלחה טמון בבחירת עו"ד להגשת עתירות מנהליות, כזה שיש לו ניסיון וידע רב בתחום. כך תוכלו להגדיל את סיכויי הצלחת העתירה ואת שינוי ההחלטה שפגעה בכם.

האם רלוונטי לבחור עו"ד מומחה בעתירות מנהליות או שכל עו"ד יכול לעזור?
לפני שנענה על השאלה, נשאל אתכם שאלה אחרת: האם כאשר אתם סובלים מבעית עיניים אתם מרשים לעצמכם לפנות לרופא אורטופד רק משום שהוא רופא? אנחנו מניחים שלא, וגם שאותו אורטופד (מומחה ככל שיהיה) לא יוכל לפתור את בעיית העיניים שלכם. אותו הסיפור תקף גם לעניינים משפטיים ולסיוע של עורך דין. כשמדובר בעתירות מנהליות ישנה חשיבות רבה בבחירת עו"ד בעל ניסיון בתחום. כזה שיוכל להשתמש בידע ובניסיון שצבר כדי להציע את דרך הפעולה הטובה ביותר. עו"ד מומחה בעתירות מנהליות ידע לתכנן את התהליך באופן שיגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם בשינוי ההחלטה שפגעה בכם ועשתה לכם עוול.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: