טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

משפט מנהלי

לייוי בהגשת עתירה מנהלית

התחום המנהלי במשפט הינו תחום רחב אשר נושאי העיסוק בו יכולים להיות שונים ומגוונים והמשותף לכולם הוא ההתנהלות אל מול גורמי רשויות ממשלתיות שונות. משרד עורכי הדין של יהונתן קמיל מעניק שירותים משפטיים בנושאים מנהליים.

תחום המשפט המנהלי
לרשויות השונות הפועלות מטעם המדינה סמכויות וכח רבים אשר בהתנהלותן, חקיקתן והחלטותיהם השונות יכולות להסב לא פעם נזק רב לאזרח, אותו אזרח אותו הן אמורות בסופו של דבר לשרת...
תחום המשפט המנהלי מנסה לתחום את כל נושא ההתנהלות מול רשויות אלה ולהעניק לאזרחים כלים להתמודדות מול גורמים כגון: גופים ציבוריים, משרדים ממשלתיים, רשויות מקומיות ועד הכנסת כאשר מדובר בחקיקה אשר טומנת בחובה בעייתיות כזו או אחרת.

עתירות מנהליות
עתירה מנהלית היא פניה לבית המשפט בנסיון לשנות ולהשפיע על החלטות אשר לאו דווקא נוגעות לעותר באופן ישיר אך לטעמו כוללת התנהלות לא תקינה. בית המשפט אמור לבחון את הנושא אל מול לשון החוק ולקבוע את המשך הדברים. לא אחת בתי המשפט דוחים עתירות מנהליות אך משנתקבלה עתירה שכזאת בית המשפט יכול להורות על מגוון רחב של צעדים החל מעיכוב ביצוע ועד תיקוני חקיקה. אי אפשר לדבר על הליך מנהלי מבלי להזכיר את המילה "בירוקרטיה" והגשת עתירה מנהלית היא תהליך סדור הכולל שלל טפסים ותצהירים שצריכים להיות מוגשים באופן מסודר.

פעילות ורישוי עסקים
בתחום המנהלי אנו עוסקים רבות בייצוג בעלי עסקים אשר פעילותם נעצרה או נפגעה בהחלטת גורמי רישוי או אכיפה כמו רשות מקומית או משטרת ישראל. גם לעסק אשר פועל ברשיון וכחוק מספיקה חריגה קטנה כדי לקבל צו סגירה מנהלי. זה יכול להיות רעש חריג, פעילות בשעות אסורות ועוד מגוון נושאים הנוגעים לחוק רישוי עסקים. משרדנו רשם עד כה הצלחות לא מבוטלות בעתירות מנהליות של עסקים.

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: