טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

ייצוג נוער בבית משפט

נסיבות החיים הן כאלה שפעמים מסוימים הן גורמות גם לנערים להגיע לבית המשפט בתור נאשמים. אז למרות שזה ממש לא המקום הטבעי שלהם ולמרות שנערים צריכים להיות בבית הספר, בתנועה ולבלות עם בני גילם - קורה לא פעם שהם מסתבכים בפלילים וזקוקים לייצוג בבית המשפט.

בשל המצב הרגיש בו הם נתונים ובגלל העובדה שעתידם עוד לפניהם, לאופן בו יסתיים המשפט ישנן השלכות עצומות על המשך חייהם. ייצוג משפטי ע"י עורך דין שמומחה בייצוג בני נוער הוא מהותי והכרחי והוא זה שיקבע את הוגנות ההליך המשפטי ואת תוצאותיו. משרד עו"ד יהונתן קמיל, מתמחה בתחום הפלילי, ובעל ניסיון רב בייצוג בני נוער בבית המשפט. נלווה אתכם לאורך הדרך תוך מיצוי ובחינת כלל האפשרויות להגנה ושמירה על האינטרסים של הנער.

ליווי עו"ד בבית המשפט לנוער
המקום בו נשפטים נערים וקטינים שטרם מלאו להם 18 הוא בית המשפט לנוער. בבית הדין המיוחד הזה פועלים שופטי נוער בעלי גישה מיוחדת וניסיון בטיפול בעבירות קטינים ובני נוער. ייצוג העורך דין במקרה זה הוא חשוב במיוחד שכן ייצוג נערים שונה מייצוג בגירים. בהליך משפטי של נוער מעורבים גורמים נוספים כמו גורמי חינוך ורווחה ויש להכיר את העבודה מולם בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור הנער.

ייצוג משפטי לקטינים
דיונים המתקיימים בבית המשפט לנוער הם שונים מאלו המתקיימים בבתי הדין הרגילים. ניתן לומר אפוא שבית המשפט לנוער מגלה סלחנות וגמישות גדולה יותר בתיקים פליליים בהם מעורבים נערים כאשר המטרה העומדת לנגד עיניהם היא שיקום הנער והחזרתו למוטב. ההחלטות שיילקחו בבית המשפט יראו בדרך כלל את טובת הנער (מבלי להתעלם מטובת החברה כמובן) ויפעלו כדי להשיבו למסלול החיים התקין. לשם כך דרוש ייצוג משפטי מנוסה מצד עו"ד שבקיא בייצוג נערים. כך ניתן יהיה להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור עתידו של הנער.

סמכויות בית המשפט לנוער
בית המשפט לנוער, בדיוק כמו בית משפט רגיל, הוא בעל סמכויות ענישה ומיצוי הדין עם הנער שביצע את העבירה. בנוסף לסמכויות אלו, בית הדין לנוער יכול להחליט החלטות הנוגעות לשיקום הנער, לשילובו במסגרות מסוימות ולהתאים את הטיפול הנכון ביותר למצבו. מדובר בסמכויות בעלות ערך רב שיכולות להשפיע על חזרת הנער למסלול חיים שנקי מפשע.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: