טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

עורך דין לייצוג קטינים

קטינים מוגדרים בחוק ככאלו שטרם מלאו להם 18 ובמידה והם נקלעו למצב של הסתבכות עם החוק על הייצוג המשפטי שלהם להיות מותאם למעמדם המיוחד

חשוב לזכור כי קטינים נמצאים בראשית חייהם ולכל החלטה או הכרעה שתילקח בנוגע למצבם תהיה השפעה מכרעת על עתידם. ייצוג קטינים מקצועי הוא כזה שייעשה ברגישות המלאה ויוביל להליך תקין והוגן בבית המשפט. הגוף בעל הסמכות לשפוט קטינים הוא בית המשפט לענייני נוער ושם יתנהלו כל הדיונים בעניינם. לא כל עורך דין פלילי, טוב ככל שיהיה, הינו בעל הכלים והידע בייצוג קטינים. משרד עורכי דין יהונתן קמיל, בעל מומחיות בתחום הפלילי וניסיון בייצוג קטינים בבית המשפט, תוך הקפדה על לקיחת החלטות המותאמות לגילם של מיוצגיו. המטרות שעומדות לנגד עיננו הם מיצוי אפשרויות השיקום ודאגה לעתיד טוב יותר עבור הקטינים.

עורכי דין פליליים לנוער
מקרים בהם קטינים מסתבכים בעבירות פליליות אינם חדשים ולמעשה הם קיימים כמעט מאז ומעולם. המערכות הנוגעות בהליכים המשפטיים של נערים הן שונות מאלו של הבוגרים וכדי להצליח לייצג את הנערים כהלכה יש להכיר אותן על בוריין. במקרים מסוג זה מעורבות מחלקות הרווחה, החינוך והנוער (בנוסף למערכות החוק) ויש לעמוד בקשר רציף עם כולן בעת ההליך המשפטי. עורך דין פלילי לייצוג נערים צריך להיות בעל ניסיון בתחום ובעל הכרות מעמיקה עם כלים וטכניקות שיבטיחו לנערים סיכוי שיקום גבוהים ואפשרויות להליך הוגן ככל הניתן.

ייצוג משפטי בחקירת נוער
כאשר מביאים קטינים לחקירות ישנם כללים ברורים שאינם חלים בחקירות בוגרים. בין הכללים ניתן למנות את האיסור לחקירות לילה, את האפשרות לליווי הורה (או מבוגר אחר) במהלך החקירה, הסברים מעמיקים יותר וליווי צמוד של עורך דין לאורך כל החקירה. עורך דין המתמחה בייצוג קטינים יוכל לוודא שכל הכללים נשמרים וכך גם האינטרסים של הנערים המצויים בהליך הפלילי תוך הקפדה על רגישות מרבית. עורך דין שאינו מתמחה בייצוג קטינים לא תמיד יהיה בקיא ומעורה בכל הכללים והתקנות, דבר שעשוי להיות לרועץ עבור אותם נערים שנקלעו לתסבוכת המשפטית.

ייעוץ משפטי לקטינים
חקירות קטינים והליכים משפטיים המתנהלים נגדם עלולים להיות בעלי השפעה מכרעת על עתידם. הדבר נכון לגבי כולם אולם במקרה של הקטינים העתיד העומד לפניהם הוא ארוך יותר וישנה חשיבות גדולה לעשות אותו כמה שיותר חיובי עבורם. מסיבה זו ייעוץ משפטי עוד בשלבים הראשוניים ביותר הוא קריטי במיוחד ויכול לשנות את התמונה כולה. משרד עורכי הדין של יהונתן קמיל הוא הכתובת עבורכם במקרים כאלה. צוות המשרד יעניק לכם ייעוץ ראשוני מקצועי תוך הבחנה ברורה במאפיינים הייחודיים של הנערים וההתנהלות המשפטית שהם הולכים לעבור.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: