טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

עורכי דין פליליים לנוער

אף פעם לא נעים למצוא את עצמנו מעורבים בהליך פלילי כזה או אחר, אבל כשמדובר בבני נוער - המצב רגיש אפילו יותר.

המשפט שאומר ש"כל החיים עוד לפניהם" אינו קלישאה במקרה הזה ולכן יש להפעיל את כל המאמצים הדרושים כדי לסיים את ההליך הפלילי בצורה שתשמור כמה שיותר על האינטרסים ועתידם של הנערים. בני נוער נחשבים על פי החוק לקטינים (מתחת לגיל 18) ולכן חקירות והעמדות לדין נגדם מתבצעות בדרך אחרת שהוסדרה בחוק הנוער. בית המשפט שמטפל במקרים פליליים שבהם מעורבים בני נוער הוא בית המשפט לנוער שבו פועלים שופטים שזוהי ההתמחות שלהם.

ייצוג משפטי מקצועי במקרים אלו הוא בעל השפעה רבה והשלכות מרחיקות לכת. בכל מקרה שבו מתנהלת חקירה (או הליך פלילי אחר) נגד בן נוער יש להתייעץ עם עו"ד בעל ניסיון בתחום שיוכל לצמצם נזקים ולהביא לתוצאה הטובה ביותר עבור הנער. חשוב לזכור כי נערים נמצאים בתחילת חייהם ולהחלטות המשפטיות שיילקחו תהיה השפעה מכרעת על עתידם.משרד עו"ד יהונתן קמיל מתמחה בייצוג בני נוער בתחום הפלילי ויסייע לכם לעבור את התהליך בצורה הנכונה ביותר בהתאם לאופי המקרה.

ייצוג קטינים בבית המשפט
כאשר מתקיימים הליכים פליליים כנגד בני נוער יש לפנות לעורך דין המתמחה בייצוג קטינים. עורך דין מסוג צריך להכיר את כל המערכות המטפלות בבני הנוער ולא רק את מערכת המשפט. מערכת הרווחה, החינוך, דרכי שיקום אפשרויות ודברים בסגנון הזה חייבות להיות חלק מדרכי הפעולה של עורכי דין שמייצגים קטינים בהליכים משפטיים. בחקירת נערים יש כללים ברורים שעל מערכת החוק להקפיד עליהם ובסיוע עו"ד ניתן להיות בטוחים שכולם יתקיימו.

זכויות קטינים בהליכים פליליים
מערכת המשפט מתייחסת באופן רגיש במיוחד לנערים הנמצאים בהליך פלילי ומעניק להם זכויות שלבגירים אין. בין הזכויות והכללים ניתן למנות את הזכות לנוכחות הוריו של הנער (או אדם אחר מטעמו) במהלך החקירה, איסור על חקירה בשעות הלילה לנערים, גישה הקוראת למצות את כל אפשרויות השיקום לנערים ועוד. מערכת המשפט רואה בשיקום הנערים מטרה עליונה ויפעילו מאמצים רבים כדי לאפשר לקטין לתקן את דרכיו וליצור לעצמו עתיד טוב יותר.

ייעוץ משפטי לבני נוער
בכל מקרה של הליכים פליליים ישנה חשיבות גדולה לייעוץ משפטי ראשוני אולם במקרה של בני הנוער מדובר בחשיבות מכרעת. הפעולות שתבחרו לבצע היא שתקבע את המשך ההתנהלות בתיק ותשפיע באופן מובהק על תוצאותיו. במקרה בו מתנהלת חקירה כנגד קטין יש לפנות באופן מיידי לקבל ייעוץ משפטי ראשוני אצל עו"ד מומחה בייצוג קטינים כדי שזה יסייע לכם לקחת את ההחלטות הנכונות ביותר.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: