טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

עבירות זיוף

עבירות של זיוף יוצרות אי סדר של ממש בחברה ולפיכך גם אם לא פגעו בגוף או במישהו ספציפי לא ניתן להקל בהן ראש

כמובן שכל העבירות נתפסות כעבירות חמורות אולם בעבירות של זיוף יש גם היבט חברתי, משהו שבין האדם לזולת ולא רק מול הרשויות שיש בו כח של ממש בשבירת האמון בבני אדם, שגורם להן להיראות כחמורות במיוחד. כשאנחנו מדברים על עבירות זיוף אנו כוללים: זיוף מסמכים, זיוף אישורים, זיוף כספים, זיוף צ'קים ועוד. בית המשפט רואה עבירות אלו בחומרה רבה ומעניש בגינן בעונשי מאסר שיכולים להגיע אפילו לעד שבע שנות מאסר. עו"ד יהונתן קמיל, מומחה בתחום הפלילי, מסביר על עבירות הזיוף השונות ועל העונשים הצפויים בעקבותיהן.

מה העונש על עבירות של זיוף?
העונשים הקבועים בחוק לעבירות זיוף תלויים בחומרת העבירה ובאופייה. החוק עורך הבחנה בין עבירות של זיוף, שפרט למעשה הזיוף עצמו, לא הייתה כוונה להשיג דבר לבין עבירות זיוף שגררו בעקבותיהן השגה של דברים במרמה ובגינן העונשים יהיו כבדים יותר. עבירות זיוף יכולות לגרום להשגה של רכוש וכספים במרמה כמו גם משרות ותפקידים ציבוריים. העונשים יכולים להתחיל בשנת מאסר (במקרים הקלים יותר) ולהגיע עד שבע שנים (במקרים החמורים במיוחד).

מה נחשב לעבירות זיוף?
עבירות של זיוף נחשבות למעשים שגררו בעקבותיהם זיוף ומרמה. אלו יכולים להיות מעשים של זיוף מטבעות, זיוף רישיונות, תעודות זהות, אישורי לימודים, הערכות שווי נכס מסוים, אישורי רשויות ועוד. שימו לב כי כל עבירות הזיוף שציינו (ועוד רבות אחרות שקיימות) יכולות להוביל להשגת דברים במרמה ומפרות את הסדר החברתי, הכלכלי והציבורי. לאור זאת רואה אותן בית המשפט בחומרה רבה ומטיל על העבריינים עונשים משמעותיים.

עורך דין לייצוג בעבירות זיוף
כדאי לשים לב לכך שעל פי החוק גם מי שמחזיק במסמך המזויף הוא חלק מהעבירה הפלילית, עד שיוכח אחרת. זה אומר שגם אם אין לכם יד ורגל בזיוף אבל נקלעתם לשרשרת המרמה, אתם עלולים להיות מואשמים בעבירה הפלילית. עו"ד יהונתן קמיל מייעץ ומייצג תיקים בתחום הזיוף ויוכל למצות את כל האפשרויות כדי להגן על האינטרסים שלכם. עו"ד יהונתן קמיל, עורך דין פלילי, בעל ניסיון רב - ביכולתו של ייעוץ משפטי מקצועי ונכון להוציא את חפותכם לאור.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: