טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

זיכוי מאישום פלילי

הגשת כתב אישום פלילי מתבצעת לאחר חקירה ולאחר שבידי התביעה ישנן הוכחות וראיות שעשויות להוכיח את אשמתו של הנאשם

עם הגשת כתב האישום מתחיל בדרך כלל תהליך של משפט פלילי שבו יש לנאשם אפשרות להציג טענות המוכיחות את חפותו. במידה ומשתכנע בית המשפט שהוא אכן זכאי המשפט יסתיים עם זיכויו של הנאשם. למרות שמדובר בתוצאות "משמחות" כביכול עבור הנאשם חשוב לציין שהחוויה של עמידה לדין אינה קלה ומלווה בהוצאות כלכליות כבדות, כמו גם בעוגמת נפש על כך שנאלץ לעבור את התהליך לשווא. עו"ד יהונתן קמיל, מומחה במשפט הפלילי, יעמוד לצידכם לאורך כל הדרך ויפעל להגן על האינטרסים שלכם ולמיצוי אפשרויות הזיכוי הקיימות.

מתי יתקיים זיכוי מאישום פלילי?
ישנם מקרים מסוימים בהם יבוטל כתב האישום או יימחק עוד בטרם יתחיל המשפט בעניינו של הנאשם. מקרים אלו יתקיימו כאשר ישנה הסכמה בין הצדדים על ביטול כתב אישום, או כאשר הראיות אינן מספיקות וביהמ"ש יחליט על ביטול כתב האישום גם ללא הסכמת כל הצדדים.  ביטול או מחיקת כתב אישום אינה מהווה זיכוי של הנאשם והזיכוי מתאפשר אך ורק לאחר קיומו של משפט.

פיצויים לנאשם שזוכה מאישום פלילי
בית המשפט מכיר בעוגמת הנפש שנגרמת לנאשם שזוכה בהליך משפט פלילי ופעמים רבות מעניק לו פיצויים על מה שנגרם לו ועל מה שנאלץ לעבור. במקרה של זיכוי מאישום פלילי יש להתייעץ בעו"ד בעל ניסיון בתחום הפלילי שיפעל להשגת כל הפיצויים האפשריים. הפיצויים נועדו כדי לסייע לנאשם שזוכה "לחזור לתלם" ולהתגבר על הנזקים הכלכליים, המשפחתיים והנפשיים שנגרמו לו כתוצאה מהמשפט. כדי להגיש בקשה לפיצויים מוכרח להתקיים זיכוי הנאשם בבית המשפט ורק לאחר מכן ניתן להגיש את הבקשה.

עו"ד לייצוג במשפט פלילי
החשיבות של עו"ד פלילי מקצועי לייצוג במשפט פלילי היא גדולה לאין שיעור. לעורך דין מיומן ובעל ניסיון בתחום ישנם כלים וטכניקות שמסייעות בידו להגן על האינטרסים של הנאשם ואפילו במקרים מסוימים להוביל לזיכוי מוחלט שלו. משרד עורכי הדין של יהונתן קמיל יעמוד לצידכם תוך בחינה מעמיקה של התיק ומיצוי כל אפשרויות הפעולה הקיימות. לא מומלץ להתפשר בנושא שכן ליכולותיו וניסיונו של עורך הדין שתבחרו ישנה השפעה מכרעת על תוצאות המשפט הפלילי.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: