טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

ייצוג נאשמים במשפט פלילי

נאשמים במשפט פלילי הם אותם אלו שהסתיימו הליכי החקירה כנגדם והוחלט לגשת למשפט

בשלב זה הופך החשוד לנאשם ועומדת לרשותו הזכות והאפשרות לייצוג על ידי עורך דין. ייצוג נאשמים במשפט פלילי הוא חשוב לאין שיעור והוא בעל השפעה מכרעת על תוצאות המשפט. במידה ואכן הוחלט להגיש כתב אישום זה אומר שלתביעה ישנן הוכחות מוצקות כנגד אשמתו של החשוד במעשים. משרד עו"ד יהונתן קמיל מתמחה בייצוג נאשמים במשפט פלילי ויעמוד לצידכם החל משלב החקירה ולאורך כל הדרך. לעו"ד יהונתן קמיל ידע וניסיון רבים שמאפשרים לו לראות את התמונה במלואה ולנסות לפעול להוכחת חפותו של הנאשם או לפחות להקל בעונש.

עורך דין לייצוג נאשמים במשפט פלילי
החשיבות של בחירת ייצוג משפטי מעו"ד מקצועי היא רבת מעלה. עורך דין שכזה יוכל לבחון כל פרט בחומרי החקירה, גם את אלו  שנראים זניחים, ולעשות בהם שימוש מושכל לטובת מרשו. לאופן הייצוג המשפטי שיקבל הנאשם יש השפעה על תוצאות המשפט ולכן ממש לא מומלץ להקל ראש בבחירה.

עו"ד פרטי או סנגור מטעם בית המשפט
כאמור לכל נאשם (כמעט) ישנה הזכות לייצוג על ידי עורך דין במהלך המשפט. ישנם מקרים בהם הנאשמים אינם יכולים להרשות לעצמם שכירת שירותי עו"ד (בין אם מסיבות כלכליות ובין אם מסיבות אחרות ) ואז ימנה בית המשפט עו"ד מטעמו שייצג אותו. חשוב לציין כי עורכי הדין של הסנגוריה הציבורית אלו עו"ד מוסמכים לכל דבר ועניין שתפקידם הוא לייצג נאמנה את המיוצגים שלהם. ההבדל המהותי הוא שעו"ד הציבוריים נתונים תחת עומס תיקים גדול במיוחד, מה שלעתים עלול להשפיע על אופן הייצוג שלהם ועל הזמינות ללקוחותיהם.

איך בוחרים עו"ד לייצוג במשפט פלילי?
כפי שציינו, לעו"ד שתבחרו ישנה השפעה רחבה על האופן בו יתנהל המשפט ופעמים רבות גם על תוצאותיו. מסיבה זו הבחירה היא חשובה במיוחד וכדאי לנהל אותה בתבונה רבה. מומלץ לבחור עו"ד בעל ניסיון בייצוג נאשמים, אחד שכבר עשה זאת בעבר ומגלה בקיאות הן במערכת המשפטית והן ברזי הייצוג המשפטי. בנוסף לכך חשוב לבחור עורך דין שתחום ההתמחות שלו הינו התחום הפלילי שכן כך תוכלו להיות בטוחים שהנושאי התביעה אינם זרים או חדשים לו.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: