טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

ייעוץ לפני חקירה

ייעוץ עו"ד פלילי לפני חקירה במשטרה יכול לתת לכם את הכלים הנכונים לצלוח אותה בשלום

זה יכול להראות לכם כמו שני אנשים שיושבים על קפה עם שולחן באמצע... אך תמיד יש לקחת בחשבון שבמעמד חקירה השוטר שיושב לפניכם הוא חוקר מוסמך בעל מיומנויות "בפיצוח" אנשים, לכן לפני הגעה לחקירה כדאי לכם לדעת דבר או שתיים בנושא. 

מה לא כדאי לעשות בחקירה פלילית?
חקירה משטרתית יכולה להיות דיי מלחיצה וגורלית במיוחד אם מתווסף אליה הפן הפלילי. אם זומנתם לחקירה כדאי שתדעו מה אתם אמורים לעשות  או חשוב לא פחות מה אתם לא אמורים לעשות בחקירה פלילית. כדי לא לעורר חשד יתר ייתכן וכדאי לכם לא לצעוק בקולי קולות שאתם הולכים לשמור זכות השתיקה. אך לפני שעושים או לא עושים דבר עדיף לקבל יעוץ מקצועי מעורך דין כפי שמגיע לכם על פי חוק לפני כל חקירה, ייעוץ זה יכול להיות או טלפוני או פנים מול פנים כשעורך הדין מגיע לתחנה.

ייעוץ משפטי למתן עדות
לא כל מזומן לחקירה מגיע לתחנת המשטרה על תקן חשוד. משטרת ישראל מפעם לפעם מזמנת גם עדים חפי פשע על מנת להיעזר בהם לקבל פרטים ולשוך אור על עבירה מסויימת או על חשוד כזה או אחר. בזימון משפטי למתן עדות צריך לזכור שאינכם חשודים בעבירה וסביר להניח כי אין מה לחשוש מלהגיע לחקירה. גם כאן זכרו כי אם תסרבו להגיע למתן עדות מכל סיבה שהיא עלול להכניס אתכם לבעיה.

חקירה במשטרה לבעלי עבר נקי
לאדם מן השורה הסיטואציה של חקירה במשטרה יכולה להיות מלחיצה מאוד, אך אין מה להתרגש זה שזומנת לחקירה לא אומר שקיימות נגדך האשמות קונקרטיות. יכול להיות שמדובר בנושא קטן שיגמר תוך זמן קצר, אך לכל מקרה שלא יהיה תמיד עדיף לדעת את הזכויות שלך ולקבל מעורך דין מוסמך ייעוץ לפני חקירה. לכל אזרח תחת חקירה מגיע לקבל יעוץ מעורך דין בשלב שבין חשיפת האשמות כלפיך לבין תחילת החקירה, זוהי זכות בסיסית.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: