טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

עבירות סמים

עורך דין לטיפול בעבירות כגון: החזקת סמים, שימוש וסחר

יש אנשים שעבורם שימוש בסמים הוא עבור הירגעות או ריגוש רגעי ויש אחרים שעבורם הסמים הם התמכרות קשה שממנה הם מתקשים לצאת. יש כאלה שמחזיקים בסם אך ורק לשימוש עצמי ויש כאלה שסוחרים בו ומוכרים אותו לאחרים. כך או אחרת, החוק אוסר על שימוש והחזקה של סם בכל כמות ולכל שימוש. אלו הנתפסים עשויים להיחשב כעבריינים ולשאת עליהם את העונשים הקבועים בחוק. עו"ד יהונתן קמיל יעמוד לצידכם לכל אורך הדרך ויעשה את הכל על מנת לצמצם למינימום את תוצאות ההליכים המשפטיים כנגדכם. לעו"ד יהונתן קמיל נסיון רב בטיפול במקרים של עבירות סמים והוא האדם המתאים ביותר בכדי לעמוד בנחישות בביהמ"ש ולהגן על האינטרסים שלכם.

עבירות סחר בסמים
אם במקרים של החזקת סם לשימוש אישי בית המשפט עשוי להיות יותר סלחן, הרי שבעבירות סחר בסמים יחסו אינו מתפשר כלל. במידה ונאשם מורשע בעבירות מסוג זה העונש הצפוי לו עשוי להיות עד 20 שנות מאסר. אדם שעומד למשפט בגין סחר בסמים מומלץ שיפנה לעו"ד בעל מומחיות בייצוג נאשמים מתחום זה. עו"ד יהונתן קמיל יוכל לייצג אתכם בנאמנות תוך שימוש בידע המשפטי ובמיומנויות השונות שצבר לאורך השנים.

החזקה שלא לצריכה עצמית
החזקת סם לצריכה עצמית אינה מותרת על-פי החוק בישראל ויכולה לגרור עונשים חומרים. החזקה שלא לצריכה עצמית בוודאי שאינה מותרת ועשויה להוביל לעונשים חמורים אף יותר לאלו המבצעים עבירה מסוג זה. אם חלילה נקלעתם למצב בו אתם מואשמים בהחזקת סם שלא לשימוש אישי חשוב ביותר להתייעץ עם עו"ד בעל ידע נרחב בתחום. כל דקה היא חשובה במשפט מסוג זה ועל מנת שלא תעשו טעויות, חשוב לאין שיעור הליווי המשפטי ע"י עו"ד. 

החזקת כלי עישון (קטינים)
החזקת כלי עישון לסמים מהווה עבירה על החוק. כן כן, אפילו אם לא מדובר בתפיסה בפועל של חומרים הנחשבים לסמים, החזקה של כלי עישון מהווה עבירה על החוק. קטינים שנתפסים מחזיקים בכלי עישון סמים עשויים למצוא את עצמם בפני מצב מאוד לא נעים, שעשוי להיות בעל השלכות מרחיקות לכת על עתידם הצבאי ובכלל. במצב מסוג זה הכרחי להתייעץ ולהיעזר בשירותיו של עו"ד מיומן ומקצועי. עו"ד יהונתן קמיל יפעל בכל הכלים המשפטיים והידע שצבר לאורך השנים על מנת למזער ככל הניתן את הנזקים ולהגן עליכם.
לא נמצאו דפי משנה

משפטים על עבירות סמים הם מסוג המשפטים שככל שתתייעצו מהר יותר עם עו"ד, כך תוכלו להשפיע על תוצאות המשפט. עו"ד יהונתן קמיל, בעל מומחיות רבה בייצוג נאשמים בעבירות סמים, יעמוד לצידכם ויפעל לצמצם ככל הניתן את הנזק ואת חומרת העונש.

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: