טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

ייצוג קורבנות עבירה

עו"ד יהונתן קמיל מייצג קורבנות ונפגעי עבירה

קורבנות ונפגעים מעבירות שונות נמצאים בסיטואציה לא פשוטה כלל. מצד אחד הם מצויים בטראומה ובנזקים כתוצאה מהעבירה שהופנתה כלפיהם, ומצד שני עליהם לגייס כוחות ולהילחם על הזכויות המגיעות להם על פי חוק. עו"ד יהונתן קמיל עוסק בייצוג קורבנות עבירה במקצועיות ובנחישות. הוא נלחם על האינטרסים של לקוחותיו בביהמ"ש ומעניק ליווי אישי לאורך כל הדרך כדי שלא יצטרכו לעבור את זה לבד.

ייצוג לנפגעות תקיפה מינית
נפגעות תקיפה מינית נמצאות ברוב הפעמים בטראומה גדולה, הן פיזית והן נפשית. מדובר במקרים כואבים במיוחד שמותירים את הקורבנות במצב קשה ללא אנרגיות או יכולת לדרוש את המגיע להן. כאן נכנס לתמונה עו"ד יהונתן קמיל ששם לו למטרה ללוות את נפגעות התקיפה המינית בכל שלבי ההליך המשפטי כדי שיקבלו את כל הזכויות והפיצויים המגיעים להן.

הגשת תלונה על סחיטה באיומים
רבים מהנסחטים באיומים פוחדים להגיש תלונה מחשש שהתלונה תגרום למאיימים עליהן לממש את דבריהם. חשוב לזכור שסחיטה באיומים היא עבירה פלילית לכל דבר שהעונשים עליה יכולים להיות חמורים למדי. עו"ד יהונתן קמיל ילווה אתכם בהליך הגשת התלונה, יעשה הכל כדי שבטחונכם תישמר לאורך הדרך וכדי שבית המשפט ימצה את הדין עם העבריינים הסוחטים והמאיימים.

קטטות, דקירות ומה שבניהן
קטטות ודקירות עלולות להוביל לנזקים חמורים במיוחד לאלו שנפגעים מהן. בין אם זה נזקים גופניים ובין אם נזקים נפשיים, קורבנות הקטטות והדקירות עשויים לסבול לא מעט. חשוב לזכור כי לקורבנות אלו ישנן זכויות בבית המשפט, ובחלק מהמקרים אף מגיעים לזכותם פיצויים. במקרים מסוג זה, מומלץ לבחור בעו"ד מומחה בייצוג קורבנות עבירה בכדי שזה ילווה אתכם עד שתקבלו את כל המגיע לכם.

כדי לייצג קורבנות עבירה בצורה הטובה ביותר צריך להיות עו"ד שיש בו תכונות מאוד מסויימות. מצד אחד הוא צריך להיות נחוש וסופר מקצועי ומצד שני עליו להיות רגיש ללקוחותיו ולצרכים הספציפיים שלהם. לעו"ד יהונתן קמיל יש גם מזה וגם מזה ובשל כך הוא מצליח ללוות ולייצג את נפגעי העבירה בצורה הנאמנה ביותר.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: