טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

עבירות אלימות במשפחה

ייצוג וליווי חשודים בעבירות אלימות בתוך המשפחה

עבירות אלימות במשפחה נחשבות לעבירות חמורות כאשר בית המשפט בדר"כ לא נוהג בהן בסלחנות. הכוונה היא שהעונשים נגד אנשים שנהגו באלימות כלפי בן משפחה עשויים למצוא את עצמם מאחורי סורג ובריח להרבה זמן. אם ישנן חשדות נגדך על אלימות במשפחה או שהואשמת באלימות מסוג זה תוכל לפנות אל עו"ד יונתן קמיל לייעוץ ועזרה. לעו"ד יהונתן קמיל נסיון משפטי נרחב והן עבר מקצועי באגף החקירות במשטרת ישראל. מסיבה זו הוא בעל ידע וטכניקות משפטיות רחבות היקף שעומדות לצידו בהליכים משפטיים בתחום הפלילי. ייצוג משפטי ע"י עו"ד פלילי מקצועי בתחום זה עשוי להיות בעל השפעה מכרעת על תוצאות המשפט, ולכן לא מומלץ להשתהות במתן סיוע משפטי.

אלימות בין בני זוג
אלימות במשפחה כוללת בתוכה כמה תחומים כאשר אחד מהם עוסק באלימות בין בני זוג. ברוב המקרים מדובר על אלימות של הגבר כלפי האישה, אולם ישנם גם מקרים מועטים בהם זה הפוך. אם הופנתה כלפיכם אלימות מצד בן או בת זוגכם יש כמה וכמה דרכים בהן תוכלו להרגיש מוגנים שוב. עו"ד יהונתן קמיל ישמח לעמוד לצידכם ולהסביר לכם אודות דרכי הפעולה שרלוונטיות במקרה שלכם. בעזרת רגישות רבה ובתוספת ידע משפטי נרחב יוכל עו"ד קמיל לנסות ולעזור לכם בכל מקרה של אלימות במשפחה, בין אם אתם בצד הפוגע ובין אם בצד הנפגע.

תקיפת קטין חסר ישע
עבירות של תקיפה של קטין חסר ישע נתפסות ע"י בית המשפט כעבירות חמורות במיוחד. בית המשפט יוצא מנקודת הנחה כי קטינים אינם מסוגלים להגן עצמם ולכן מטיל עונשים כבדים על אלו הפוגעים בהם. אם ישנן חשדות נגדך בגין אלימות נגד קטינים וחסרי ישע עליך להצטייד בעו"ד מומחה בתחום פלילי שיוכל לעמוד איתן מול מערכת המשפט. עו"ד יונתן קמיל מכיר היטב את מערכת המשפט והמשטרה ויילחם על זכויותיך בצורה המקצועית ביותר.

תקיפה הגורמת חבלה
תקיפה הגורמת חבלה של ממש נחשבת לעבירה פלילית לכל דבר שהדיון בעניינה מתנהל בבית המשפט. מדובר למעשה על מקרי תקיפה שהובילו לפציעות בדרגות חומרה שונות, כאשר הענישה מתבצעת בהתאם. במידה ותקפתם אדם אחר וגרמתם לו לחבלה של ממש ברוב המקרים תוזמנו לבית המשפט להמשך ההליכים נגדכם. בטרם תתייצבו בבית הדין כדאי שתתייעצו עם עו"ד בעל מומחיות בתחום הפלילי כדי שזה יבחן את המקרה שלכם ואת דרכי הפעולה האפשריות. לעו"ד יונתן קמיל הכרות מעמיקה עם מערכת החוק, מתוקף שירותו באגף החקירות במשטרה ועל כן הוא האדם המתאים ביותר לייעץ ולייצג אתכם. 

הזנחת קטין
על אף שנהוג לחשוב שמקרי אלימות במשפחה מתייחסים אך ורק לתקיפה פיזית, מדובר למעשה בטעות. גם מקרים של הזנחת קטין נחשבים לאלימות כלפיהם ונכללים תחת התחום של עבירות פליליות. עבירות של הזנחת קטין מתייחסות הן להזנחה בתחום הפיזי (דאגה לבגדים, מזון וכו') והן להזנחה מסוגים נוספים. גם במקרים של חשדות על הזנחת קטין רצוי מאוד לפנות לעו"ד מיומן ובעל נסיון בתחום הפלילי, משום שעזרתו עשויה להיות הרת גורל ובעלת השפעה רבה על תוצאות המשפט.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: