טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

עבירות רכוש

משרד עורכי-דין יהונתן קמיל מתמחה בייצוג חשודים בעברות רכוש שונות

עבירות רכוש נחשבות עבירות פליליות לכל דבר ונתפשות על-ידי בית המשפט כעבירות חמורות למדי. רשויות החוק רואות בעבירות רכוש כאלו הפוגעות בזכויות האנשים ובסדרי החברה כולה. מדובר בעבירות גניבה, פריצה, שוד, התפרצות, זיוף מסמכים ועוד. בכל מקרה של הליכים פליליים הנוגעים בעבירות רכוש מומלץ ביותר לפנות לעו"ד פלילי בעל ידע והבנה בתחום. עו"ד יהונתן קמיל, מתמחה בדיוק במקרים מסוג זה, ויכול באמצעות הידע והנסיון שצבר לייצג את הנאשמים במקצועיות ולהגן בנחישות על האינטרסים שלהם.

עבירות רכוש עם אלימות
אם עבירות רכוש נחשבות לעבירות חמורות ע"י בית המשפט, הרי שעבירות רכוש עם אלימות נתפשות כבעלות חומרה רבה אף יותר. העונשים המגיעים למי שהורשע בעבירות רכוש עם אלימות עשויים לכלול תקופות מאסר ממושכות ביותר. כמו בכל תחום משפטי אחר, גם בתחום זה ייעוץ ראשוני מעו"ד מומחה בתחום הוא חשוב לאין שיעור. ביכולתו של ייעוץ משפטי מקצועי ומהימן לשנות את התמונה כולה.

ייצוג בעבירות התפרצות
עבירות התפרצות נכללות תחת הקטגוריה הענפה של עבירות רכוש. גם במקרה של עבירות התפרצות בית המשפט לא מגלה סלחנות רבה ומטיל עונשים כבדים ביותר על העבריינים. עו"ד יהונתן קמיל יעמוד לצידכם וייצג אתכם לאורך כל ההליך המשפטי. מקצועיותו והבנתו את התחום הפלילי הם שמאפשרים לו ללוות את לקוחותיו בצורה אמינה לכל אורך הדרך.

בקשה לסגירת תיק במשטרה
ישנם מקרים מסויימים בתחום עבירות הרכוש בהם ביהמ"ש מחליט שלא להגיש כתב אישום כנגד החשוד. אלו מקרים שבהם או שאין מספיק ראיות או שלמעשה התגלה חוסר אשמה. חשוב לדעת שלנאשם יש זכות להגיש ערר על העילה שנרשמה על סגירת התיק. בכל הקשור לבקשות לסגירת תיקים מומלץ להתייעץ עם עו"ד מומחה בפלילים  שיכול לראות את התמונה כולה במקצועיות.

עו"ד יהונתן קמיל, מומחה בתחום עבירות הרכוש, יוכל לייצג אתכם נאמנה אל מול רשויות החוק הנחושות.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: