טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

מעצר תום הליכים

במקרים בהם חושבת המשטרה כי אדם ביצע עבירה חמורה היא תבקש לעצור אותו לצורכי חקירה, ועוד בטרם סיום ההליכים המשפטיים שהחלו כנגדו

מעצר מסוג זה נקרא מעצר עד תום ההליכים והוא ניתן בדר"כ כאשר קיימות ראיות לכאורה שאותו אדם ביצע את העבירות החמורות, וכי המעצר הכרחי למניעת פגיעה נוספת ע"י החשוד. ההגנה מצידה תבקש לשחרר את החשוד בתנאים מגבילים או ללא תנאים בכלל, ובית המשפט הוא שיצטרך לבסוף להכריע בעניין. משרד עו"ד יהונתן קמיל מתמחה במשפט פלילי ויוכל לייצג אתכם בבית המשפט בכל מקרה מסוג זה.

מתי מאשר בית המשפט מעצר עד תום ההליכים?
בכל מקרה בו ישנו חשד כי אדם מסוים ביצע עבירות חמורות במיוחד, וישנן ראיות לכאורה שהוא אכן ביצע אותן, רשאי בית המשפט לקבוע כי הוא ייעצר באופן מיידי עד תום ההליכים. על התביעה להציג לביהמ"ש את הראיות הקיימות ולמצוא הצדקות לכך שיעצרו אדם מסוים עוד בטרם ההחלטה לגבי חפותו או אשמתו. חייבת להתקיים עילת מעצר בכדי לממש מעצר עד תום הליכים ולא בכל מקרה ניתן להגיש בקשה שכזו.

בקשה לשחרור ממעצר תום הליכים
במידה ואדם חש כי נעשתה טעות בעניינו וכי הוטל עליו מעצר תום הליכים שלא לצדק, הוא רשאי להגיש בקשה לערעור על החלטת בית המשפט. עו"ד יהונתן קמיל יעמוד לצידכם במקרה מסוג זה ויבחן האם ניתן לבקש שחרור ללא תנאים מאותו מעצר. לעו"ד יהונתן קמיל ידע משפטי רב בתחום הפלילי וביכולתו לבטל מעצר תום הליכים במקרים מסויימים.

זכויות הנאשם בהליך מעצר עד תום ההליכים
למרות שמדובר בצעד קיצוני של ביהמ"ש, לנאשם שהוטל עליו מעצר מסוג זה ישנן גם זכויות. לאותו נאשם יש זכות לעיין בחומר הראיות וכן הוא זכאי להיפגש עם עו"ד. מדובר בזכויות חשובות שיכולות לתרום רבות לשיפור מצבו המשפטי. משרד עו"ד יהונתן קמיל עומד לרשותכם בכל שעה ויוכל לשמש כסנגור בעניינכם, לבחון את חומרי הראיות וביחד איתכם להחליט על המשך הצעדים שימזערו את הנזקים ככל הניתן.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: