טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

חנינות

לפני שמקווים לקיצור שליש מקווים לאפשרות לקבל חנינה

החלטות בית המשפט עשויות להוביל לעונשים חמורים ביותר. זה יכול להיות קנס גבוה למדי שיפגע לכם בכיס, רישום פלילי שיפגע בעתידכם או תקופת מאסר ממושכת שתפגע בכם ובמשפחתכם. יש מה לעשות בנידון! הגשת בקשה לחנינה, במידה ותאושר, יכולה לבטל או להקל בעונש. מדובר בהליך בירוקרטי שכולל מילוי טפסים וצירוף כל האישורים הרלוונטים. אישור של בקשה מסוג זה יוביל להקלה בעונש ולשיפור משמעותי באיכות החיים. מה שכן, מומלץ להיעזר בעו"ד מומחה בתחום בכדי להגדיל את סיכויי ההצלחה. עו"ד יהונתן קמיל הוא האדם המתאים ביותר בכדי להבטיח שבקשתכם תוגש בצורה הנבונה והיעילה ביותר. באמצעות טכניקות משפטיות חכמות והכרות רבה עם הנושא הוא יעמוד לצידכם לכל אורך הדרך וידאג שהעניינים יתנהלו במקצועיות רבה.

הגשת בקשה לחנינה מהנשיא
אחד התפקידים המרכזיים של נשיא המדינה הוא בנתינת חנינה לעבריינים ולהקל בעונשם. במקרים בהם מאמין הנשיא כי יש לחון את העבריין הוא אכן עושה כך ואז באופן אוטומטי ישנה הקלה בעונש שניתן. כדי להגיש בקשה לחנינה יש לשלוח את הבקשה למחלקה המשפטית של בית הנשיא בכדי שזה ידון בעניין ויציג את החלטתו. עו"ד יהונתן קמיל, בעל היכרות רבה עם נושא החנינה מהנשיא, ויוכל לסייע לכם להגיש את הבקשה בצורה הנבונה ביותר.

מחיקת רישום פלילי
רישום פלילי, גם אם אינו מוביל לעונש מאסר, עשוי להחתים בצורה משמעותית את הנאשם. זה עשוי למנוע ממנו להתקבל למקומות עבודה מסויימים ולהתקדם מבחינה מקצועית, אישית ועוד. מחיקת רישום פלילי הינה אפשרית במקרים מסויימים והיא נכללת תחת הקטגוריה של סוגי חנינה אפשריים. נשיא המדינה רשאי לאשר מחיקת רישום פלילי, במידה ואכן יש הצדקה לכך, ובכל אופן מומלץ להסתייע בעו"ד בעל הכרות עם התחום בכדי להגדיל את סיכויי ההצלחה.

סוגי בקשות חנינה
ישנם סוגים רבים של בקשות לחנינה, כאשר כל אדם רשאי להגיש בקשה שכזו. הסוג המוכר ביותר הוא בקש להקלה ולקיצור עונשי מאסר. בנוסף לסוג זה ניתן להגיש בקשה להקלה בפסילת רישיון, הקלה בקנסות תעבורה, הקלה בקנסות מסוגים אחרים, מחיקה וביטול של רישום פלילי ועוד. עו"ד יהונתן קמיל יעמוד לצידכם בכל מקרה של הגשת בקשה לחנינה. באמצעות נחישות ומקצועיות רבה הוא יוכל לדאוג  לאינטרסים שלכם ולייצג אתכם על הצד הטוב ביותר.

כל אדם שחש כי נעשה אי צדק משפטי בעניינו רשאי להגיש בקשה לחנינה. לא מומלץ לעבור את התהליך הזה לבד וייעוץ מעו"ד מקצועי בתחום בהחלט יכול להגדיל את סיכויי ההצלחה. עו"ד יהונתן קמיל מצוייד בהרים של נחישות ובהמון טכניקות משפטיות שיכולות לסייע לכם רבות בהגשת בקשה לחנינה.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: