טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

מעצרי ימים

מעצר ראשוני שהתבצע לצורכי חקירה ועוד בטרם התחיל ההליך המשפטי

תקופת מעצר הימים היא קריטית ביותר והאופן בו יתנהל החשוד בתקופה זו עשוי להשפיע על התנהלות ההליך המשפטי כולו וכן על תוצאותיו.בשל רגישותה של התקופה מומלץ ביותר להיפגש עוד בראשית מעצר הימים עם איש מקצוע בעל מיומנות גבוהה בתחום הפלילי. עו"ד יהונתן קמיל הוא האדם הנכון ביותר כדי לעמוד לצידכם ברגעים מכריעים אלו. הכרות עמוקה עם מערכת החוק ועם טכניקות משפטיות מתוחכמות מסייעות בידיו לנהל את ההליך בתבונה ובנחישות, עוד משלב מעצר הימים.

מעצר לצורך חקירה
מעצר ימים, כאמור, הוא מעצר ראשוני ביותר בו נלקח החשוד למעצר משום שזה הכרחי לצורכי החקירה וזה נעשה עוד לפני הגשת כתב האישום. ישנם תנאים מסויימים שהמקרה חייב לעמוד בהם על מנת לממש את מעצר הימים. עו"ד יהונתן קמיל בעל בקיאות רבה בתחום דין פלילי בכלל ובנהלי מעצר ימים בפרט, ויוכל ולבחון את חוקיות מעצר הימים במקרה שלכם. לכל אדם שנעצר במעצר ימים יש זכות להיוועץ עם עו"ד פלילי על מנת לנהל את הדברים בצורה חכמה הרבה יותר.

הגשת ערר על מעצר ימים
במידה והחשוד שנעצר במעצר ימים ועורך דינו סבורים כי המעצר בוצע באופן שאינו עומד בנהלים, או שמא נפלה טעות ניתן להגיש ערר על מעצר ימים. את הערר יש להגיש לבית המשפט המחוזי. שימוש לב כי אם ביהמ"ש יהיה סבור כי ישנו צורך מהותי במעצר, סביר להניח שהוא ידחה את הערר. מסיבה זו כדאי לנהל התייעצות כנה עם עו"ד מקצועי ומומחה בפלילים.

ייצוג בהארכת מעצר
במהלך מעצר ימים, או כל מעצר אחר, רשאי התובע להגיש לבית המשפט בקשה להארכת מעצר. הסיבות להגשת הבקשה יכולות להיות כאלה ואחרות וביהמ"ש יכול או לאשר את הבקשה או לשלול אותה. בתקופה זו יש לערוך התייעצות תכופות עם עו"ד מיומן בתחום בכדי שזה ילווה אתכם וייצג אתכם בדיונים השונים על הארכות המעצר. עו"ד יהונתן קמיל ילווה אתכם בנחישות רבה וידאג לשמור על האינטרסים שלכם לכל אורך הדרך.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: