טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

צווי הרחקה

הגשת בקשות לצווי הרחקה, ביטול צו הרחקה

צווי הרחקה, כשמם כן הם, נועדו להרחיק אדם אחד מאדם אחר לצורך מניעת התנהגות אלימה או פוגענית. ישנם צווי הרחקה מסוגים שונים כאשר המטרה המשותפת לכל צווי ההרחקה היא להגן על אדם שנתון באיום מסויים. במידה ואתם חשים מאויימים מאדם כלשהו (בין אם הוא בן משפחה ובין אם לא) תוכלו לפנות לעו"ד יהונתן קמיל שזוהי בדיוק המומחיות המשפטית שלו. עו"ד יהונתן קמיל יבחן את המקרה הנתון ויפרוש בפניכם את כל הצעדים המשפטיים שניתן לעשות כדי להשיב אליכם את ביטחונכם.

איך מוציאים צווי הרחקה?
במידה ואתם חשים מאויימים או נתונים בסכנה כזו או אחרת, דעו שיש מה לעשות בנידון. אין שום סיבה בעולם שמישהו יפר את שלוותכם ובמקרה כזה בית המשפט בהחלט עומד לצידכם. צווי הרחקה הם דרך מקובלת שנועדה להגן על אזרחים במקרים של איומים לאלימות ובמקרים נוספים. משרד עו"ד יהונתן קמיל מספק ייעוץ וייצוג משפטי במקרים פליליים מסוג זה וישמח לעמוד לרשותכם בכל שעה. בנחישות רבה נגן על האינטרסים שלכם בפני בית המשפט ונדאג ששלוותכם תחזור אליכם.

הוצאת צו למניעת הטרדה מאיימת
הטרדה מאיימת היא שם כולל למספר רב של התנהגויות שהתוצאה שלהן היא הפרת השלווה של אדם מסויים. זה יכול להיות בילוש, מעקב, איום, פגיעה ברכוש ועוד כהנא וכהנא התנהגויות. צו למניעת הטרדה מאיימת אינו נוגע רק במקרים של הטרדות בכל המשפחה ולכן הוא ייחודי על-פני צווי ההרחקה האחרים. בית המשפט רשאי להוציא צו מסוג זה כאשר הוא חש כי ישנו איום ממשי המפר את שלוותו של האדם המאויים. מומלץ לפנות לבית המשפט בסיועו של עו"ד יהונתן קמיל, שלו מומחיות רבה בהוצאת צווים למניעת הטרדה מאיימת.

צווי הרחקה למניעת אלימות במשפחה
צו הגנה למניעת אלימות במשפחה נועד לשמש כאמצעי בידי בית המשפט להגנה על בן משפחה אחד מאחר. לצערנו לא כל הנישואים או קשרי המשפחה השונים מלווים באהבה ולעיתים נדרשת התערבות ביהמ"ש על מנת למנוע פגיעה ואלימות בתוך המשפחה. צו זה ניתן אף הוא על-ידי בית המשפט למשך תקופה מוגבלת, אותה ניתן להאריך במידת הצורך.

לכל אדם ישנה זכות לשלווה ולשקט ובמקרה שזו נפגעת בהחלט יש מה לעשות בנידון. צווי הרחקה מסוגים שונים הם אמצעי מקובל אותו מטיל בית המשפט בכדי להגן על אנשים בין אם מצד קרובי משפחתם ובין אם מצד אנשים אחרים. משרד עו"ד יהונתן קמיל ילווה אתכם לכל אורך התהליך ויגן האינטרסים שלכם בהגינות ובמקצועיות.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: