טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

עבירות צווארון כחול

עו"ד פלילי לייצוג ושחרור ממעצרים על עבירות

עבירות צווארון כחול אלו עבירות אותן יכול לבצע כל אחד מאיתנו. זה לא שכל אחד מאיתנו הוא עבריין פוטנציאלי, אלא שמדובר בעבירות שהן יחסית פשוטות ולא מתוחכמות יותר מידי. אלו מעשים פליליים שניתנים לביצוע ע"י כל אזרח מן השורה ואינם מצריכים תחכום גדול או התעסקות עם נושאים מורכבים ומסובכים. עבירות צווארון לבן, רק לשם ההבחנה, כוללות מעשים פליליים שמתבצעים ע"י אנשים ממעמדות גבוהים והם בדר"כ מעשי שחיתות ושוחד מורכבים. משרד עו"ד יהונתן קמיל מייצג נאשמים בעבירות הנחשבות לצווארון כחול: עבירות סמים, אלימות, גניבות ועוד. ידע משפטי נרחב והמון נחישות מסייעים בידי עו"ד יהונתן קמיל לייצג את לקוחותיו על הצד הטוב ביותר ולדאוג לאינטרסים שלהם ביתר שאת.

עבירות פליליות המוגדרות צווארון כחול
בין העבירות הפליליות הנחשבות לעבירות צווארון כחול תוכלו למצוא: עבירות סמים, עבירות מין, עבירות רכוש, חומר פורנוגראפי ועוד. אלו עבירות אותן כביכול כל אחד יכול לבצע והן לא מצריכות התעסקות עם נושאים מורכבים יתר על המידה. זה לא שיש חלילה להקל ראש במעשי צווארון כחול אלא רק להבחין בינם לבין עבירות צווארון לבן. עבירות מהסוג השני כוללות עבירות מירמה, זיוף, מעשי שוחד ושחיתות, הלבנת הון, מיסים וכו'.

שחרור ממעצר
הדבר הראשון שיש לעשות כאשר נכנסים למעצר, מכל סיבה שלא תהיה, הוא להתייעץ עם עו"ד מיומן ומקצועי. לייעוץ מסוג זה יש השפעה מכרעת על המשך ההתנהלות המשפטית וביכולתו אף להוביל לשחרור מיידי מהמעצר. עו"ד יהונתן קמיל יעמוד לצידכם החל מרגע המעצר ולאורך כל הדרך. אל תעברו את זה לבד! לליווי וייעוץ מקצועי יש אפקטיביות רבה וביכולתם לשנות לחלוטין את התמונה.

מעצר תום הליכים
מעצר עד תום ההליכים הוא הליך משפטי שפוגע בחירותו של אדם, עוד בטרם הוכרע העניין, ולכן הוא נחשב לצעד חמור ביותר. כדי להוציא את ההליך הזה לפועל יש להוכיח תנאים מחמירים ביותר המצדיקים את הפגיעה בחירות החשוד. בכל מקרה של מעצר עד תום ההליכים תוכלו להתייעץ עם עו"ד יהונתן קמיל, שיבחן את המקרה לפרטי פרטים ויבחן את דרכי הפעולה האפשריות.

משרד עו"ד יהונתן קמיל מייצג חשודים ונאשמים בעבירות צווארון כחול. מדובר בעבירות סמים, מין, רכוש, הריגה ברשלנות ועוד. באמצעות מיומנות רבה והכרות רבה עם העולם הפלילי יוכל עו"ד יהונתן קמיל לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר ולהגן על האינטרסים שלכם בכנות ובאמינות.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: