טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

השבת תפוס

משרד עורכי דין יהונתן קמיל עוסק בהגשת בקשות להשבת ציוד תפוס / חלוט

אחת מסמכויותיה של משטרת ישראל נוגעת בהחרמת רכוש של מי שמתנהלת נגדו חקירה. המשטרה רשאית להחרים את הרכוש במידה ויש חשד שהוא שימש לביצוע עבירה, עשוי לשמש לביצוע עבירה או שאותו רכוש מהווה ראיה במשפט. החרמת הרכוש עשויה לפגוע פעמים רבות בנאשם מאחר ומדובר בדר"כ ברכוש שחשוב מאוד לניהול שגרת היום-יום. על אף שהמשטרה מחוייבת להשיב את הרכוש התפוס לאחר 180 יום, במידה ועדיין לא הוגש כתב אישום, זה לא תמיד קורה. כדי להשיב רכוש תפוס ע"י המשטרה תזדקקו פעמים רבות לסיוע מצד עו"ד מקצועי שנחוש להילחם עבור זכויותיכם. עו"ד יהונתן קמיל מכיר היטב את מערכת החוק, בעיקר משום ששירת בעברו באגף החקירות של המשטרה. נסיונו המקצועי מאפשר לו לסייע לנאשמים שרכושם נתפס ע"י המשטרה להשיבו אליהם בחזרה.

סעיף 32 לסד"פ פלילי
סעיף 32 לסדר הדין הפלילי עוסק בכך שהמשטרה רשאית להחרים רכוש השייך לאדם אם לדידה ישנו חשד לביצוע עבירה ברכוש זה. גם אם אותו רכוש מהווה ראייה במשפט או שנחשד כי הוא ניתן בשכר בעת ביצוע עבריה, אלו הן סיבות שמאפשרת החרמת רכוש. בסיועו של עו"ד יהונתן קמיל תוכלו לנסות ולהשיב אליכם את הרכוש התפוס, שוודאי אתם זקוקים לו מאוד. מה שדרוש לכך הוא הכרות מעמיקה עם מערכת המשפט ושימוש נכון בכלים ובטכניקות משפטיות. אלו הם מאפייניו העיקריים של משרד עורכי דין יהונתן קמיל ועל כן הוא האדם המתאים ביותר לסייע לכם.

השבת רכב תפוס
החרמה של רכב יכולה להיות דבר מעיק ומרגיז במיוחד. רכבו של אדם משמש אותו יום יום במהלך חייו ועל כן החרמה שלו עשויה לפגוע קשות בניהול שגרתו. מסיבה זו כאשר מחרימה המשטרה רכב זה עשוי להפריע מאוד וישנו צורך מהיר במיוחד להשיבו בחזרה. בסיועו של עו"ד נחוש ואמביציוזי זה בהחלט אפשרי. אמנם תאלצו להילחם במערכות החוק השונות, אך במידה ותצליחו תוכלו לקבל את איכות חייכם בחזרה.

השבת נשק מוחרם מהמשטרה
אדם שמתנהלת נגדו חקירה והוא מחזיק בנשק ברשיון, במקרים רבים נשקו יוחרם. אחת מהסיבות להחרמת רכוש עוסקת בכך שישנו חשד שרכוש מסויים ישמש לביצוע עבירה. כאשר מדובר על נשק החשדות מתחזקים ולכן ממהרות מערכות החוק להחרים את הנשק, גם אם לא שימש כלל לביצוע עבירה. החרמה של נשק פירושה החרמת תחושת הביטחון ולכן עשויות להיות השלכות מרחיקות לכת עבור אנשים מסויימים. עו"ד יהונתן קמיל ישמח לעמוד לצידכם, ללוות אתכם בהליך המשפטי ולנסות לסייע לכם להשיב את נשקכם ואת תחושת הביטחון שלכם.

רכושנו האישי יקר לנו וחשוב עבורנו מכל-כך הרבה בחינות. בדיוק בגלל זה כאשר הוא מוחרם זה עשוי להכאיב לנו ולפגוע בנו באופן בלתי הפיך. השבת רכוש שתפוס ע"י המשטרה הינה בהחלט דבר אפשרי, אולם כדאי להצטייד בעו"ד נחוש ומיומן לשם כך. עו"ד יהונתן קמיל היה בצד השני, כאשר שירת במחלקת החקירות במשטרה, ובדיוק בגלל זה הוא מכיר את כל הטכניקות והכלים המשפטיים כדי לסייע לכם.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: