טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

הטרדה מאיימת

הגשת צווים וערעורים בנושאי הטרדות שהוגדרו מאיימות

מה עושים כשמישהו מאיים ומטריד עליכם? ובכן, יש הרבה מה לעשות! ישנם שלל כלים משפטיים שבהחלט יכולים להשיב אליכם את שלוותכם. מה שתזדקקו לו הוא עו"ד מיומן ובעל מומחיות בטיפול במקרים מסוג זה. עו"ד נחוש שיילחם להגן עליכם ועל האינטרסים שלכם. עו"ד כמו יהונתן קמיל.

הטרדות  בעלות אופי מאיים
שלווה ושקט בחיים הם מצרך כה חיוני, אולם עד שהם נמנעים מכם לא תוכלו להעריך עד כמה נחוצים . הטרדות והצקות מגורמים שונים עשויים להפר את שלוותכם, לגרום לכם לפחד ולחרדות ולשבש הלכה למעשה את שכרת חייכם. ישנם כלים משפטיים כאלו ואחרים שביכולתם לסייע לכם להשיב את שלוותכם. לשם כך תזדקקו לעו"ד מיומן ומקצועי כדי שיעמוד לצידכם ויעשה הכל על-מנת להסיר את ההטרדות המאיימות. עו"ד יהונתן קמיל הוא האדם הנכון ביותר לשם כך. בעזרת נחישות ומיומנויות רבות הוא יגן על האינטרסים שלכם, ישרה עליכם רוגע ויפעל בכל הכלים המשפטיים העומדים לרשותו למענכם וכנגד הגורם המאיים.

הטרדות מאיימות ע"י אקסים
כשמערכת זוגית מסתיימת בטונים צורמים לא נותר כל זכר לאהבה שפעם שררה בין בני הזוג. הטונים עשויים להיות עד כדי כך צורמים, עד כי בן זוג אחד עשוי לסבול מאיומים ומהטרדות מצד בן הזוג לשעבר. עו"ד יהונתן קמיל מומחה בדיוק במקרים מסוג זה ולא יהסס לפעול בכל הטכניקות המשפטיות כדי להגן עליכם ולשים סוף לאותן הטרדות מאיימות שמפרות את שלוותכם.

צו הגנה בית משפט לענייני משפחה
צו הגנה שניתן מטעם ביהמ"ש לענייני משפחה הינו כלי משפטי שנועד כדי להגן על בן משפחה מצד איומים והטרדות של בן משפחה אחר. בית המשפט לא ממהר לתת צו הגנה שכזה בכל מקרה ומקרה, אלא רק בכאלה בהם ישנם איומים והטרדות ממשיות. עו"ד יהונתן קמיל ישמח לבחון את המקרה שלכם ולסייע לכם, במידת הצורך, להגיש בקשה להוצאת צו שכזה. מדובר בתהליך מורכב שבו תזדקקו לעזרה מאדם מקצועי ונחוש, בעל הכרות מעמיקה עם מערכת החוק,

שכן מטריד
ישנם מקרים של שכנות טובה בהם אפשר להרגיש בנוח לבקש כוס סוכר כשנגמר או כל עזרה כזו או אחרת. מנגד, ישנם מקרים אחרים לגמרי בהם השכן, לא רק שאינו מהווה גורם מסייע, הוא ממש מטריד ומאיים עליכם. למערכת החוק ישנם כלים משפטיים בדיוק למקרים מסוג זה, כלים שנועדו לשים סוף לאיומים ולהטרדות מצד שכנים. עו"ד יהונתן קמיל, בעל מומחיות רבה כתור עו"ד פלילי מסוג זה וישמח לעמוד לצידכם ולהשיב אליכם את השקט והשלווה במקום בו אתם הכי זקוקים להם, בביתכם.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: