טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

צווי הרחקה בין בני משפחה

סובלים מאיומים והתנכלויות מצד מי שאמור להגן עליכם? יש מה לעשות. עו"ד יהונתן קמיל עם כל הפרטים.

אומרים שמשפחה היא המקום הבטוח ביותר עבורנו. "אי של שקט", מקום שאנחנו יכולים להיות עצמנו ולהרגיש שיש מי שתמיד ידאג לנו ויקבל אותנו. ברוב המקרים זה אכן כך, אולם לצערנו יש מקרים שבהם זה ממש לא כך. במקרים אלו המקום שאמור להיות הבטוח ביותר הופך למאיים ולמסוכן ביותר. צווי הרחקה בתוך המשפחה נועדו בדיוק עבור מצבים מסוג זה ולמרות שמדובר בצעדים דרסטיים ודרמטיים, הם יכולים להציל חיים הלכה למעשה. מרגישים שאתם נתונים לסכנה מצד בן משפחה?

צווי הרחקה בהליכי גירושין
המקרים הנפוצים ביותר בהם מחליט בית המשפט להטיל צווי הרחקה הם הליכי גירושין. פירוק תא משפחתי אף פעם אינו דבר נעים, אך יש פעמים שהוא מלווה באיומים, אלימות וסכנה של ממש. במקרה בו חש אחד מבני הזוג כי הוא (או הילדים) נתונים לסכנה ממשית, עליו לפנות במהרה אל המשטרה ורצוי אף להיעזר בעו"ד בעל ניסיון בטיפול בפלילים ובדיני משפחה. צו הרחקה יכול להציל חיים וכמובן לשמור על השקט הנפשי של מי שנמצא בצד המאוים במצב המורכב הזה.

צו למניעת הטרדה מאיימת לבן משפחה
צווי הרחקה הם למעשה שם כולל למספר צווים שנועדו להגביר את תחושת הביטחון של מי שסובל מאיומים והטרדות. צו למניעת הטרדה מאיימת הוא חלק מהצווים האלו והוא מטיל מגבלות ואיסורים על מי שמטריד את האחר. זה יכול להיות בני משפחה מדרגות שונות, אך לא רק. צו למניעת הטרדה מאיימת ניתן גם בסכסוכי שכנים למשל, או בכל מקרה בו סובל אדם אחד מהטרדות ואיומים ממישהו אחר.

צו הגנה למניעת אלימות במשפחה
המטרה הראשונית והעיקרית של צווי ההרחקה הם כמובן להגן על מי שסובל. לצערנו אלימות בתוך המשפחה אינה דבר נדיר, ובדיוק בגלל זה עומדות בפני מערכת החוק אפשרויות רבות למניעתה. צווי הרחקה הם למעשה צווי הגנה אשר נועדו להגן על שלומם של בני משפחה ולשמור עליהם מפני אלימות שעלול לנקוט כלפיהם בן משפחה אחר. אם אתם חשים איום או סובלים מאלימות במשפחה, יש לגשת במהירות לתחנת המשטרה. אנחנו במשרד עו"ד יהונתן קמיל נלווה אתכם צעד אחר צעד עד שתרגישו בטוחים ומוגנים.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: