טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

ייצוג בני נוער בנושאים פליליים

כולנו שווים בפני החוק. חוק הוא חוק וכאשר מישהו מבצע עבירה פלילית זה לא משנה בן כמה הוא

מערכת המשפט עורכת הבחנה בין בגירים לבני נוער וברוב המקרים יישפטו הנערים בבתי משפט המיועדים לנוער שבהם פועלים שופטים שעברו התמחות והסמכה בתחום. גם בתהליך החקירה במשטרה ישנם חוקים ותקנות שתקפים לחקירות נוער ובאופן כללי עורך דין שמייצג בני נוער צריך לגלות מקצועיות והכרות עם התחום הרגיש הזה. משרד עו"ד יהונתן קמיל בעל ניסיון רב בייצוג בני נוער בהליכים פלילים, תוך בחינת התמונה כולה ושמירה על הזכויות ועל האינטרסים של הנערים המיוצגים.

ייצוג קטינים בחקירות משטרה
כשמגיעים בני נוער קטינים לחדרי חקירות משטרה ישנה הערכות מיוחדת. ברוב המקרים הם ייחקרו על ידי חוקי נוער שהוסמכו לבצע חקירות רגישות שכאלה. לפי החוק מותר לחקור בני נוער רק בשעות מסוימות ויש להם זכות לבקש שיתלווה אליהם מבוגר למהלך החקירה. עו"ד יהונתן קמיל ילווה אתכם במהלך החקירה, תוך שמירה על כל הזכויות המגיעות לנערים בנושאים פליליים. לחקירות יש השפעה מכרעת על עתיד ההליך ועל העתיד של הקטין ולכם יש להתנהל בהן בחוכמה רבה ובליווי מקצועי של עו"ד מומחה בייצור בני נוער.

עורך דין לייצוג בני נוער במשפט
תוצאות משפט פלילי לבני נוער הן אלו שיכריעו את עתידם ובדיוק בגלל זה צריך להיערך למשפט בצורה הטובה ביותר. השאיפה המרכזית של מערכת החוק היא להביא לשיקום של הנער כדי שיוכל לשנות את דרכיו וליצור לעצמו עתיד טוב יותר. כמובן שהבחירה בשיקום תלויה בחומרת העבירה ובפרמטרים נוספים, ולא בכל מצב יבחר השופט לפנות לשיקום במקום למאסר בפועל. עו"ד שמייצגים בני נוער ינסו בדר"כ להוביל את ההליך המשפטי לפעולות שיקום הנער תוך שמירה על האינטרסים שלו. יהיו מקרים בהם ינסו עורכי הדין לפעול למחיקת אישום פלילי (במידה והנער זוכה), לסגירת התיק, להגיע להסדרי טיעון ועוד.  חשוב לבחור בעו"ד בעל ניסיון בייצוג קטינים,  והכרות מעמיקה עם מערכת החוק והרגישויות הקיימות בחקירות נערים.

סגירת תיקים פליליים נגד קטינים
סגירת תיק פלילי נערכת לאחר שהקטין זוכה מאשמה ואז למעשה מגיע ההליך הפלילי לסיומו. אלא שחשוב לזכור שסגירת תיק פלילי אינה "מעלימה" את קיומו של התיק וכדי לעשות זאת יש לפעול לטובת מחיקת תיק פלילי. במקרה של קטינים ובני נוער האינטרס של מערכת החוק הוא לפעול לשיקומם ולכן ישנם סיכויים להצלחה במחיקת התיק. חשוב להצטייד בעו"ד בעל ניסיון בייצוג קטינים בפלילים כדי שזה יוכל לשמור על האינטרסים של הנערים ולבצע את כל הפעולות לסגירת התיק ולמחיקת האישום במידת האפשר.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: