טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

ייעוץ משפטי לחשודים בפליליים

הרגע הזה בו אתם מגלים שאתם חשודים בפלילים הוא רגע מותח ולפעמים הוא גם מפתיע מאוד. הוא רגע שטומן בחובו המון סימני שאלה וחרדות לגבי עתידכם המקצועי, האישי והמשפחתי.

פגישת ייעוץ עם עו"ד מומחה בפלילים תוכל לפזר מעט את מסך הערפל מהרגע הזה ולנסות להבהיר את התמונה. אתם בטח מבינים שתוצאות משפט פלילי עלולות לגרום בסופו של דבר לכניסה לתקופת מאסר ממושכת, דבר שאתם כמובן שואפים למנוע. האם אפשר למנוע את זה בכל מצב? לא בהכרח. התשובה לכך תלויה באופי המקרה, בעדויות ובתמונה הכללית. במקרים אחדים תצאו זכאים וכל האישומים נגדכם יבוטלו, במקרים אחרים תוכח אשמתכם, וכמובן שישנם גם מקרי ביניים שבהם התיק יסגר מחוסר ראיות או מסיבות אחרות.  בכל מקרה חשוב שתפנו לייעוץ משפטי מעו"ד מומחה בפלילים שיוכל לבחון את המצב ולהציע את דרכי הפעולה המדויקות. משרד עו"ד יהונתן קמיל, מומחה בפלילים, יעניק לכם ייעוץ ראשוני מקצועי וכן ייצוג וליווי בהמשך הדרך הארוכה הצפויה לכם.

עו"ד פלילי לייעוץ משפטי ראשוני
אם אתם חשודים בפלילים אתם וודאי שרויים בבלבול וחרדה לגבי עתידכם, ובצדק. מאסר הוא מפחיד ומאיים וזה בכלל לא משנה אם אתם אנשי משפחה או רווקים, עם עבר פלילי או בלי, בעלי עבודה מסודרת או מובטלים. למאסר יש השלכות כבדות על כל אספקט בחיים שלכם. אל תחכו עוד רגע אחד וחייגו אלינו לייעוץ משפטי בתחום הפלילי. נבחן את חומרי התיק, את העדויות והראיות ונציע לכם אפשרויות פעולה בהתאם למצב הנתון.

פגישת ייעוץ עם עו"ד פלילי
על אף שייעוץ משפטי ראשוני הוא חשוב, ברוב המקרים הוא לא יספיק ותצטרכו סיוע משפטי נוסף. מטרת הייעוץ הראשוני היא להבהיר לכם את התמונה ולקבל ידע על המצב שנקלעתם אליו. יחד עם זאת, כדי לחשוב על דרכי פעולה יעילות ולתכנן את המשך הדרך, על העו"ד לעשות מחקר מקיף. עליו לבחון מקרים דומים נוספים, חקיקה, פסקי דין, וכל מה שניתן כדי לגבש תכנית להמשך. את כל אלו לא ניתן לעשות בייעוץ ראשוני וחשוב להבין את זה. ייצוג משפטי הוא תהליך ארוך שכולל גם פגישות בין עורך הדין לבין הנאשם וגם עבודה של העו"ד לבדו. יש להתאזר בסבלנות ולבחור עו"ד פלילי מקצועי שניתן לסמוך עליו שייצג אתכם על הצד הטוב ביותר.

ייצוג נאשמים בפלילים בבית המשפט
אחרי שעברתם את השלב הראשוני הגיע הרגע לגייס כוחות להתמודדויות המורכבות יותר שיגיעו במהלך המשפט הפלילי. מדובר בסיטואציה לא פשוטה, במיוחד למי שמעולם לא נקלע אליה בעבר. אתם עלולים למצוא את עצמכם נתונים למתקפה של עורכי דין ושופטים מנוסים שינסו בכל אמצעי להוכיח את אשמתכם. כדי לעבור את המשפט בצורה טובה ככל הניתן עליכם לדאוג שיהיה לכם עו"ד פלילי מומלץ שייצג אתכם נאמנה ויגן עליכם ועל האינטרסים שלכם. בית המשפט יכול להיות מקום מפחיד ומבלבל! אל תלכו לשם לבד, אנחנו כאן כדי ללוות אתכם ולייצג אתכם נאמנה לפני המשפט ובמהלכו.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: