טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

גישור עסקי

להיות בעל עסק זה חתיכת עסק. בתור אחד כזה אתה נתקל במשימות רבות, עבודה של ניהול צוות, עבודה מול ספקים ולעתים גם עיסוק בשותפויות כאלה ואחרות

אין ספק שלמרות המשימות הרבות הסטטוס הזה מביא איתו גם אפשרויות גדולות לרווח. אבל מה קורה כשדברים לא מסתדרים? שספק לא עומד בהבטחותיו? או שהדרך עם אחד השותפים עלתה על שרטון? אם פעם כל מחלוקת כזו הובילה לבית המשפט, היום זה לא בהכרח מצב מחייב. גישור עסקי הוא פתרון, שכשמו כן הוא, יוצר גשר ומאפשר לפתור סכסוכים עסקיים בדרך שאינה משפטית. במקרה שזה אכן עובד זה חוסך כסף רב, זמן רב וכאבי ראש רבים. משרד עורכי הדין של יהונתן קמיל מתמחה בגישור עסקי ויסייע לכם להגיע להסכמים ולהבנות בצורה אנושית ומתחשבת.

מהו גישור עסקי?
תהליך הגישור העסקי הופך מקובל יותר ויותר בשנים האחרונות והוא מהווה אלטרנטיבה ראויה וטובת יותר לפתרון סכסוכים מאשר הדרך המשפטית. לגישור עסקי מגיעים שני הצדדים בהסכמה רצונית ומתוך בחירה מלאה. התהליך ייעשה בתיווך וגישור של עורך דין אולם כל מה שייאמר בו לא ישמש כנגד הצדדים בבית המשפט. תהליך הגישור העסקי נועד לפתור סכסוכים בין שותפים, בין בעלי עסקים לספקים, בין עובדים למעבידים וכו'. מדובר בתהליך (שבמידה והוא עובד) הוא אנושי יותר, מהיר יותר ויעיל יותר מתביעות משפטיות.

איך בית המשפט מגיב לתהליך גישור עסקי?
פעם בתי המשפט לא הכירו בתהליכי גישור שהתקיימו מחוץ לכותליהם, מה שיצר בעייתיות רבה במתן תוקף להחלטות שנקבעו בגישור. החל משנות ה-90 חל מהפך בתחום ובתי המשפט החלו לעודד פנייה לגישור חיצוני. הם החלו לעשות זאת מתוך הבנה כי תהליך שכזה יחסוך מהם את העבודה הרבה שגם כך עומדת בפניהם ויסייע לסכסוכים עסקיים (ואחרים) להיפתר בצורה מהירה יותר.

גישור עסקי לפירוק שותפויות
פתחתם את העסק כשותפים, דמיינתם את עצמכם הולכים יחד עוד שנים רבות אבל משהו קרה בדרך והדברים לא עובדים יותר. מה עושים עכשיו? איך מפרקים את השותפות? איך מחליטים מה כל צד יקבל ובעיקר איך מגיעים להסכמות מבלי להיגרר לסכסוך ארוך ובלתי נגמר? גישור עסקי כמובן! בין שלל הדברים שתהליך זה יכול לפתור פירוק שותפויות עסקיות הוא המוכר והמקובל שבהם. במהלך הגישור יושבים השותפים ביחד עם עו"ד מגשר, מציגים את הדרישות, האינטרסים והעמדות, מנהלים דיון ומגיעים להסכמים המקובלים על שני הצדדים. זה נחשב לתהליך יעיל ומהיר שמאפשר לסיים שותפויות עסקיות בצורה טובה ככל הניתן.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: