טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

גישור

יעילותו של הגישור הינה בקיצור הזמן לפתרון הבעיה ובהורדת העלות של השגת הפתרון

עו"ד יהונתן קמיל הינו מגשר מוסמך בתחום העיסקי, במהלך עיסוקו כמגשר עבר עו"ד קמיל הכשרה של מגשר משפחה, וכיום מגשר בין בני זוג אשר ברצונם לסיים את הקשר הזוגי שלהם בצורה יפה וללא כל התערבות של בית המשפט.מה זה גישור?
גישור הינו הליך נוסף המצטרף להליכי המשפט בישראל, אשר מוגדר כהליך ליישוב סכסוכים. המגשר הליך הינו צד ניטראלי, בהליך הגישור אין כפייה על הצדדים להגיע לפתרון המחלוקת, תפקידו של המגשר בהליך הגישור הינו ליתן לכל צד להשמיע את טענותיו ולאחר שמיעת כל הצדדים להציע פתרונות ליישוב המחלוקת ו/או הסכסוך.
הליך הגישור הינו הליך חסוי לחלוטין וכל הנאמר במסגרת הליך זה לא ישמש כראיה בהליך משפטי. בנוסף מתאים הליך הגישור  במיוחד לסכסוכי עבודה, סכסוכים עסקיים וסכסוכים משפחתיים. כאשר הצדדים מעוניינים לשמור על מערכת יחסים ולא ליצור עויינות.

גישור משפחה
כאשר בני זוג בוחרים לסיים את הקשר הזוגי שלהם, עליהם להבין בראש ובראשונה כי הצרכים שלהם הם לא הצרכים החשובים ביותר, אלא של ילדיהם, ועליהם לשים את הילדים בראש הרשימה לפני כל ריב ו/או סכסוך ו/או רצון אחר. המטרה העיקרית של תהליך הגישור בגירושין היא לסייע לבני הזוג להגיע להסדר המאפשר גירושין "נוחים" תוך דאגה לרווחת ילדיהם, כאשר מדובר ברווחת הילדים לא מדובר רק על עניין הגירושין, אלא על תקופת החיים עצמה, כאשר מתקיים מצב של כאוס בין בני הזוג וחיי הזוגיות נגמרים בצורה כאוטית יש לכך השפעות גם על עתיד הקשר עם הילדים. ובכך נפגעת גם התקשורת בין הילדים להוריהם והנזק לילדים יכול להיות גדול.

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: