טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

גישור בהליך גירושין

מכירים את המשפט שאומר שלא רק שצריך לדעת עם מי להתחתן אלא גם צריך לדעת ממי להתגרש?

הסיבה לכך היא שהליכי גירושין יכולים להיות כואבים במיוחד ומלווים בסכסוכים, כעסים ואי הסכמות שפוגעות בכל המעורבים. גישור בהליך גירושין נועד כדי למנוע את כל אלו ולסייע לשני הצדדים "להתגרש יפה". רבים מכם יעקמו פרצוף לנוכח הביטוי הזה אבל העובדות בשטח מדברות בעד עצמן: גישור נמצא כדרך המהירה והיעילה ביותר לפירוק החבילה. בלי מעורבות בית המשפט ועם סיכויים גדולים יותר לגשר על המחלוקות בצורה נעימה ונטולת סכסוכים ארוכים.

גישור בהליך גירושין - למי זה מתאים?
הליכי גישור נועדו עבור אלו שמעוניינים לסיים את הקשר בצורה יפה ובעיקר כמה שיותר מהירה. תיקי גירושין שמגיעים לבתי המשפט עלולים להימשך זמן רב, מה שעלול להעמיק את הקרע ולפגוע בכל המעורבים. הליך גישור הוא חיצוני לבית המשפט, אך בליווי עורך דין מקצועי, והוא מתמקד בהסדרת המחלוקות בצורה אנושית ומהירה. משרד עו"ד של יהונתן קמיל מתמחה בהליכי גישור בגירושין וישמח לעמוד לצידכם כדי לסיים את הדברים ברגישות ובאופן מהיר ככל הניתן.

איך מתחילים גישור בגירושין?
בכדי להתחיל גישור בהליך גירושין על שני הצדדים לגלות הסכמה רצונית לכך מתוך הבנה מלאה של כיצד פועלים הדברים. לאחר ששני בני הזוג הביעו את הסכמתם ניתן לפנות אל עורך-דין מגשר בכדי שזה יפעל כמגשר. בפגישה הראשונה המגשר יבהיר לזוג את עקרונות התהליך ואת ההשלכות שלו. כיוון שהליך גירושין מותנה בהסכמה מלאה של שני הצדדים, ברגע שאחד מעוניין לפרוש הוא בהחלט יכול לעשות זאת. אלא שיש לזכור כי במידה והתיק מגיע לערכאות משפטיות הוא עלול להימשך זמן רב במיוחד ולהיות מלווה ב"לכלוך" גדול.

איך עובד גישור בתהליך גירושין?
אז לאחר ששני בני הזוג הביעו את הסכמתם לתחילת התהליך מתחיל למעשה "הדבר האמיתי". במהלך הגישור מציג כל אחד מהצדדים את האינטרסים שלו והעמדות שלו ועל המגשר לנסות להגיע לעמק שווה שיהיה מקובל על שניהם. גישור נועד לפתור דברים גם בצד הפרקטי (חלוקת רכוש, משמורת ילדים וכו') אך גם כדי להסדיר תקשורת תקינה ובריאה בין הצדדים בהמשך דרכם. מדובר בתהליך הנכון ביותר (אם יש כזה…) לפירוק נישואין , תהליך שפוי, רגיש ומהיר.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: