לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

חיפוש עורכי דין לעתירות מנהליות

כמה פעמים קרה לכם שהרגשתם שהחלטה של גוף ציבורי כזה או אחר פגעה בכם?

אלו יכולות להיות החלטות בנושאי גובה הארנונה, רישיונות עסק, נושאי חינוך, חופש המידע, מקרקעין וכל תחום אחר שנמצא תחת החלטת רשויות וגופים ציבוריים. למרות שאתם קטנים והגוף גדול, חשוב לדעת שבמידה ואתם חשים חוסר צדק יש מה לעשות!  וניתן להגיש התנגדות ובקשה לשינוי ההחלטה שהתקבלה. התהליך הזה נקרא עתירה מנהלית והוא האפשרות שלכם לנסות לשנות את ההחלטה בצורה חוקית. עו"ד יהונתן קמיל מומחה בהגשת עתירות מנהליות ויוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך. כמובן שתוכלו לעשות זאת בעצמכם אך ייעוץ וייצוג ע"י גורם מקצועי בהחלט יכול להגדיל את סיכויי ההצלחה של הבקשה.

איך מוצאים עורך דין מומחה לעתירות מנהליות?
נכון שלא הייתם הולכים לרופא שיניים אם הייתה לכם בעיה בעיניים? בדיוק כך עליכם לבחור בקפידה את עורך הדין שילווה אתכם בתחום של עתירות מנהליות. חיפוש עו"ד לעתירות מנהליות צריך להתמקד אך ורק בעורכי דין שמתעסקים בנושא בחיי היום יום שלהם. רק היכרות מעמיקה עם התחום תאפשר לעו"ד ללוות אתכם ולייצג אתכם במקצועיות ובהצלחה. משרד עו"ד יהונתן קמיל עוסק בתחום שנים רבות ומקפיד ללוות את האזרחים לכל אורך הדרך. צוות המשרד בעל ניסיון רב ובקיאות בפסיקות שהתקיימו בעבר, מה שמסייע בידיו להגן על האינטרסים של האזרח הקטן ולייצג אותו בהצלחה מול גופים שלטוניים גדולים במיוחד.

הגשת עתירה מנהלית - אפשר גם בלי עורך דין?
ברמת העיקרון אין שום חוק שאומר שעליכם להגיש עתירה מנהלית אך ורק בליווי של עורך דין. כמובן שתוכלו לעשות זאת לבד ובעצמכם, אך התוצאות עלולות להיות שונות. עו"ד מקצועי יסייע לכם בהשגת כל המסמכים הרלוונטים שעשויים לגרום בסופו של דבר לשינוי ההחלטה. כמו כן הוא ילווה אתכם במילוי טפסי העתירה ולאורך הדרך כולה. ההבדלים בין הגעת עתירה מנהלים עם עו"ד ובלעדיו הם רבים והתוצאות בשטח מוכיחות שעו"ד מגדיל את סיכויי ההצלחה.

הגשת עתירה מנהלית  - איך זה עובד?
התהליך של עתירה מנהלית מתחיל למעשה כאשר אתם מרגישים שהחלטה שלטונית כזו או אחרת עשתה איתכם חוסר צדק ופגעה בכם. במקרה כזה מומלץ לפנות באופן מיידי לעו"ד מומחה בתחום שכן הזמן העומד לרשותכם הוא קצר ומוגבל. על פי החוק יש להגיש עתירה מנהלית כמה שיותר מהר ולא יותר מ-45 יום אחרי פרסום ההחלטה שפגעה בכם. את העתירה מגישים לבית המשפט לעניינים מנהליים שהוא הסמכות שמחליטה בעניינים אלו. יש להגיש את כל האישורים והראיות שתומכים ומוכיחים שההחלטה פוגעת בכם ולחכות להחלטת בית המשפט. בית המשפט המנהלי יכול לפסוק לטובתכם ולשנות את החלטת הרשות או לחילופין להשאיר את ההחלטה בעינה.