טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

ייצוג עורך דין בוועדת מאוימים

תושבי יהודה ושומרון ורצועת עזה ניצבים בפני לא מעט אתגרים. מצד מדינת ישראל מדובר באוכלוסייה שעלולה להוות איום ופעמים רבות גורמי הביטחון מגייסים אותם דווקא לטובתם בתור משתפי פעולה.

הדבר יכול להועיל להגברת הביטחון ולאיסוף מידע חשוב ומהותי, אלא שבעבור אותם פלסטינאים זה יכול ליצור בעייתיות רבה. שיתוף הפעולה הזה עלול להוות סכנה לחייהם ובדיוק בשל כך קיימת וועדת המאוימים. מדובר בוועדה שתפקידה למצוא פתרון לסכנות שהם חשים ולהעניק להם הגנות ואשרות שהייה. לוועדת המאוימים ישנה הסמכות להחליט האם אותו פלסטינאי אכן שיתף פעולה עם ישראל ותרם להגברת ביטחון המדינה ולהחליט החלטות להסדרת מעמדו. ייצוג עורך דין בוועדה זו הוא חשוב במיוחד ויכול לתרום לתוצאות טובות יותר עבור אותו אדם. עו"ד יהונתן קמיל עוסק בייצוג פלסטינאים בוועדות מאוימים ומסייע להם להגן על האינטרסים שלהם ולהשיג את האשרות וההגנות שהם זקוקים להם.

ייצוג פליטים פלסטינאים ששיתפו פעולה עם ישראל
מבחינה משפטית מוטלת על מדינת ישראל חובה להגן על פליטים ששיתפו עימה פעולה ובשל כך מרחף גזר דין מוות על ראשם. מבחינה מוסרית ישנה גם כן חובת הגנה והוקרת תודה למי שסייע לביטחון המדינה ובעקבות מעשיו נתון באיומים קשים. ועדת המאוימים שמתכנסת לעיתים רחוקות יחסית, עוסקת בדיוק בכך ומורכבת מגורמים משפטיים ומנציגי מערכת הביטחון. ייצוג משפטי מקצועי של אותם אנשים יכול להוביל להחלטות שיטיבו עמו ויעניקו לו היתרי שהיה ויסדירו את מעמדו בצורה שתגן על חייו.

הגנה על פלסטינים משתפי פעולה עם ישראל
מעמדם של משתפי פעולה פלסטינאים הוא מעמד רגיש במיוחד שמציב אותם לא פעם במצב של "לא לכאן ולא לכאן". מצד אחד הפלסטינאים רואים בהם בוגדים לכל דבר ועניין ומוכנים גם להרוג אותם בשל כך. מצד שני מעמדם אינם מוסדר בצורה חוקית על ידי מדינת ישראל, מה שלא מאפשר להם לשהות כאן בצורה חוקית. כך נוצר מצב שבשום מקום הם אינם בטוחים וסכנת המוות מרחפת מעל ראשם בכל רגע נתון. האפשרות של הגשת בקשה לוועדת המאוימים היא האופציה היעילה ביותר העומדת בפניהם וכדי להגביר את סיכויי ההצלחה יש להצטייד בעו"ד בעל ניסיון בתחום. רק כך ניתן יהיה להציג את הטענות והעובדות בצורה המשכנעת ביותר ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר.

בקשות להיתרי שהייה לפלסטינים משתפי פעולה
פלסטינים שחשים בסכנה ממשית לחזור לביתם בעקבות שיתוף הפעולה עם גורמי הביטחון בישראל יכולים להגיש בקשה לאשרת שהייה ובכך להציל את חייהם. ועדת המאוימים, כאמור, היא זו שאחראית על בקשות אלו וכיוון שהיא מתכנסת לעתים רחוקות על הגשת הבקשה להיעשות בצורה היעילה והמקצועית ביותר. עו"ד יהונתן קמיל הוא הכתובת שלכם כדי למקסם את סיכויי ההצלחה וכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר בסיטואציה המורכבת הזו.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: