טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

בקשות בהוצאה לפועל

מי שמעורב בהליכי הוצאה לפועל (ולא משנה מאיזה צד של התהליך הוא נמצא) יודע כי מדובר בהליך לא נעים בכלל. בין אם אתם נמצאים בצד החייב כסף, ובין אם בצד שחייבים לו, אתם עשויים למצוא את עצמכם מבולבלים בנבכי הבירוקרטיה וזקוקים לעזרה מקצועית.

עו"ד יהונתן קמיל, מומחה בטיפול בתיקי הוצל"פ, ישמח לעמוד לצידכם לאורך התהליך ולדאוג שתקבלו את כל המגיע לכם ושכלל האינטרסים שלכם יישמרו.

עו"ד לטיפול בקשות בהוצאה לפועל
במקרי הוצאה לפועל מוכרחים להתנהל בצורה מקצועית לחלוטין שכן אם לא תעשו כך אתם עלולים למצוא את עצמכם עושים יותר נזק מאשר תועלת. כדי לוודא שאתם נוהגים בצורה נבונה מומלץ להצטייד בעו"ד מומחה שמכיר את התחום מקרב. עו"ד יהונתן קמיל בעל מומחיות ונסיון בטיפול בקשות בהוצאה לפועל ובעזרת חשיבה יצירתית והכרות עם עולם המשפט יוכל לסייע לכם להתנהל בחוכמה.

בקשה לביצוע שטר (צ'ק מחולל)
אדם שקיבל צ'ק מאדם או גוף מסויים, וזמן פרעונו עבר והצ'ק עדיין לא כובד רשאי להגיש בקשה לביצוע שטר. את הבקשה הזו מגיעים ללשכת ההוצאה לפועל והיא מוגשת למעשה כנגד מי שחתום על הצ'ק. תידרשו למלא טפסים ולצרף את המסמכים הרלוונטים בכדי שלשכת ההוצאה לפועל תטפל בבקשתכם. עו"ד יהונתן קמיל יוכל לסייע לכם בהגשת בקשה לביצוע שטר כדי שתוכלו לסיים את העניין במהירות וללא תקלות בדרך.

הסרת צו עיכוב יציאה מהארץ
אדם שנפתחים נגדו הליכי הוצאה לפועל נתקל בהגבלות מסוגים שונים. אחת מן ההגבלות מטילה עליו עיכוב יציאה מהארץ מכל סיבה שהיא, דבר שיכול לפגוע באופן מהותי בתוכניותיו. חשוב לדעת שניתן להתמודד עם הגזירה הזו ובסיועו של עו"ד מקצועי תוכלו להסיר את צו העיכוב. עו"ד יהונתן קמיל יוכל לבחון את המקרה שלכם ולבדוק האם ישנם סיכויים לבטל את צו עיכוב היציאה מהארץ במקרה שלכם.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: