טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

ייצוג זוכים

לכאורה נדמה כי מצבם של זוכים בהוצאה לפועל הוא מצויין והם לא זקוקים לדבר, שכן הם זכו במשפט ובפסק דין שאומר כי עליהם לקבל כסף מהצד החייב להם. אולם מדובר במצב פשוט רק לכאורה, משום שבפועל מדובר בהליך סבוך שעשוי לקחת זמן רב

זוכים בהוצאה לפועל עשויים למצוא את עצמם בהתמודדויות לא פשוטות בנסיון להשיג את הכסף שמגיע להם, ולהיתקל בבירוקרטיות מתישות ומעייפות. משרד עורכי הדין של יהונתן קמיל עוסק זה שנים רבות בתחום הוצל"פ, ויוכל לנסות ולסייע לכם לקבל את שמגיע לכם ללא עיכובים מיותרים. אל תעברו את זה לבד משום שללא הכרות עם מערכת ההוצאה לפועל אתם עשויים להיות מעורבים בתהליך ארוך ומורכב למדי.

ייצוג זוכים בהוצאה לפועל
על אף כי נדמה שאתם בצד הטוב והנוח של המשפט, לא תמיד המצב כל-כך פשוט. כאמור זוכים בהוצאה לפועל יכולים לספור ימים רבים מאוד עד שיזכו לראות את המגיע להם. עו"ד יהונתן קמיל יעמוד מול מערכות החוק השונות וייצג אתכם ואת האינטרסים שלכם בנחישות רבה. יהונתן קמיל הוא עו"ד מקצועי ומיומן, בעל הכרות מעמיקה עם טכניקות וכלים משפטיים בתחום, והוא האדם המתאים ביותר לייצוג זוכים בהוצל"פ.

הגשת תביעה בהוצל"פ
הגשת תביעה בהוצאה לפועל זהו תהליך בן מספר שלבים שעשוי להתארך זמן רב, אם לא מנהלים אותו בצורה הנכונה. מהרגע שתמלאו את הטפסים ותגישו את התביעה ועד לרגע בו תקבלו את כספכם יכול לעבור זמן רב מאוד. ישנם קיצורי דרך וטכניקות שונות , שרק גורמים מיומנים ומקצועים יודעים, וביכולתם לסייע לכם בקיצור התהליך. עו"ד יהונתן קמיל ילווה אתכם במקצועיות רבה מרגע הגשת התביעה ולכל אורך הדרך.

הליכי הוצאה לפועל נגד חברה
כאשר חברה נכנסת לתהליך של הוצאה לפועל, זה עשוי להיות מורכב אף יותר מאדם שנכנס לתהליך זה. הסיבה לכך היא שהגורמים המעורבים מול החברה הם בדרך כלל רבים יותר מאשר גורמים שמעורבים מול אדם בודד. משום שמדובר בהליך מורכב מעט יותר אין שום סיבה שתעברו אותו לבד. זה כלל לא משנה אם אותה חברה חייבת לכם כסף או שירות או אתם נמנים על נציגי החברה. מה שמשנה הוא שתצטיידו בעו"ד בעל מומחיות בתחום הליכי הוצאה לפועל נגד חברה, עו"ד יהונתן קמיל הוא האדם המתאים ביותר לכך.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: