טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

עורך דין לטיפול בשלילת רישיון נהיגה

החלטה על שלילת רישיון נהיגה פוגעת בכיס, בחיים האישיים ולמעשה בכל אספקט בחיים. אתם, שהייתם רגילים להיות עצמאים לחלוטין, נדרשים כעת להתמודד עם ההשלכות הכבדות של שלילת הרישיון

זה מונע (או מעכב) מכם להגיע לעבוד, לפגוש חברים, לטייל, ולעשות כל דבר אחר שהייתם רגילים לעשות אותו באופן טבעי. אז מה עושים? קודם כל חשוב שתדעו שיש מה לעשות וכמו בכל החלטה אחרת, גם כאן ניתן להגיש ערעור. דבר שני, חשוב להצטייד בעו"ד בעל ניסיון בתחום שיוכל לאמוד את סיכויי הערעור וייצג אתכם באופן שיגדיל את סיכויי ההצלחה. עו"ד יהונתן קמיל, מומחה בטיפול בשלילת רישיון, ישמח לעמוד לצידכם ולנסות לבטל את הגזירה הקשה ולצמצם נזקים במידה האפשר.

ערעור על שלילת רישיון נהיגה
משרד הרישוי, משטרת ישראל ובית המשפט הם הגופים שיכולים להחליט על פסילת רישיון נהיגה ושלילה. זו יכולה להיות פסילת רישיון נהיגה לצמיתות, פסילה על תנאי  או פסילה לפרק זמן מסוים. כך או אחרת, חשוב שתדעו שעומדת בפניכם הזכות להגיש ערעור על שלילת רישיון נהיגה. הסיכויים לביטול ההחלטה לא תמיד גבוהים ותלויים בנסיבות רבות וכן בייצוג המשפטי שתקבלו. הצטיידו בעו"ד על ניסיון בתחום שיוכל להביא בפני בית המשפט את כל האישורים והחומרים שיגדילו את סיכויי ההצלחה.

עו"ד מומחה בתעבורה
תחום התעבורה טומן בחובו אינספור חוקים, תקנות, סעיפים ותתי סעיפים. רק עו"ד תעבורה בעל ניסיון, כזה שעוסק בזה יום יום, יוכל לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר. הכרות מעמיקה עם טכניקות משפטיות, "תחבולות" (חוקיות), ומערכת חוקי התעבורה יכולה להוביל להצלחה בהגשת ערעור על שלילת רישיון. מדובר בנושא קריטי וחשוב ביותר עבורכם ולכן מומלץ להצטייד לשם כך באיש מקצוע מהשורה הראשונה.

שלילת רישיון לנהג חדש
החוק עורך הבחנה בין נהגים חדשים לנהגים וותיקים כאשר החדשים עלולים להיתקל בקשיים גדולים יותר בקבלת הרישיון בחזרה. מה שעומד מאחורי זה דווקא מובן והגיוני ונועד כדי להרתיע נהגים חדשים מביצוע עבירות תנועה, וכן כדי לוודא שרק נהגים זהירים ואחראים יעלו על הכביש. נהגים חדשים נדרשים להקפדה יתרה על חוקי התנועה ולכן הם גם עשויים לקבל עונשים כבדים יותר מאשר הנהגים הוותיקים. אלו יכולים להיות עונשים של שלילת רישיון, דרישה לביצוע מבחן עיוני ומעשי מחדש, שלילת רישיון על תנאי וגזירות נוספות. בכל מקרה מומלץ לקבל ייעוץ מעו"ד לענייני תעבורה שיוכל לבצע פעולות ותכנית שתמזער את הנזקים.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: