טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

נהיגה בפסילה

נהיגה במהלך פסילת רישיון מהווה עבירה חמורה ביותר. בית המשפט לרוב אינו מגלה סלחנות במקרים מסוג זה ומטיל על העבריינים עונש כבד ביותר

גם אם אתם חשים שפסילת רישיונכם נעשתה שלא בצדק, וגם אם לדידכם מדובר במקרה דחוף ביותר שהצריך אתכם לנהוג בפסילה- אל תעשו זאת! אתם עלולים להסתכן בעונשים כבדים ביותר שעשויים להגיע אפילו עד מאסר בפועל. ישנן דרכים לערער על פסילת רישיון ובכל מקרה מסוג זה מומלץ להתיייעץ עם עו"ד תעבורה בעל מומחיות בתחום כדי שיסייע לכם להחליט איך וכיצד לפעול. עו"ד יהונתן קמיל זמין עבורכם לכל שאלה או בעיה בתחום זה וישמח לעמוד לצידכם במקרה של נהיגה בפסילה וכן במקרים נוספים.

נהיגה בפסילה עונש
כפי שציינו נהיגה בפסילה נתפסת כעבירה חמורה ביותר בעיני בית המשפט וגורמי החוק השונים. העונשים לנהיגה בפסילה יכולים לכלול קנסות כבדים, פסילת רישיון לתקופה ארוכה ביותר ואפילו תקופת מאסר בפועל. עו"ד יהונתן קמיל, בעל מומחיות ונסיון בטיפול בתיקים מתחום זה, ישמח לסייע לכם ולייצג אתכם במקרה של נהיגה בפסילה על מנת למזער ככל הניתן את הנזק ואת העונש אותו תקבלו.

עו"ד תעבורה לטיפול בתיקי נהיגה בפסילה
מקרה בו נהג מחליט לנהוג כאשר רישיונו נמצא בפסילה עשוי לגרור תחתיו השלכות כבדות ביותר. מקרה מסוג זה הוא מקרה סבוך ומורכב בו לא כדאי להתנהל ללא סיוע משפטי מעו"ד תעבורה מקצועי ומיומן. אין פתרונות קסם בעבירה החמורה הזו אך ייעוץ מעו"ד תעבורה בהחלט יכול לסייע לנאשמים להתנהל בחוכמה בתיק ואל מול גורמי החוק השונים.

נהיגה בשלילת רישיון
נהיגה בשלילת רישיון, כמו גם נהיגה בפסילה, נחשבת לעבירה חמורה ביותר. בדר"כ בית המשפט יטיל על הנאשמים בעבירה זו עונשים כבדים על מנת להרתיע אותם מלבצע את העבירה שוב, וכן על מנת להזהיר את הסובבים אותם. עו"ד יהונתן קמיל, מומחה בתיקים בתחום התעבורה יעמוד לצידכם במקרה של נהיגה בשלילה או נהיגה בפסילה וייצג אתכם נאמנה באמצעות הטכניקות והכלים המשפטיים שברשותו.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: