טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

ערעור על ביטול רשיון נהיגה

בישראל נשללים אלפי רישיונות נהיגה מדי שנה.

חלק מהרשיונות נפסלים במקום לאחר העבירה וחלק ע"י משפט, אך לא כל נהג מודע לאפשרויות שבידיו. הגשת עירעור תוכל לעזור לכם להציל את רשיון הנהיגה שלכם וטיפול בעניין על ידי עורך-דין יוכל להגדיל את הסיכוי.

החזרת רשיון נהיגה שנשלל
פסילת רשיון נהיגה יכולה להיות ע"י משרד הרישוי, גורם משטרתי או ע"י פסילה בכתב אישום וגזר דין בבית המשפט. בחלק מהמקרים של פסילת רשיון, על הנהג יהיה לבצע תהליך הוצאת רשיון מחדש, שאומר בעצם לגשת לתאוריה וטסט מעשי מחדש לאחר תקופת ריצוי זמן השלילה מרגע השלילה, ובמקרים אחרים לא יצטרך הנהג לעשות חידוש מבחנים בפעם נוספת, תלוי בחומרת העבירה. בכל מקרה על הנהג הפסול תהיה החובה לגשת מחדש למשרד הרישוי ולהנפיק רשיון חדש בעלות סמלית.

עורך דין לטיפול בפסילת רשיון הנהיגה
שלילת רשיון הנהיגה עלולה לפגוע משמעותית באיכות חייו של האדם. על מנת לנסות להחזיר את רשיון הנהיגה שלכם, תצטרכו שירותי עורך דין. עורך דין טוב העוסק בדיני תעבורה יוכל לעזור לכם המון פעמים להמתיק את גזר הדין, כגון הפחתת תקופת הריצוי של זמן השלילה או שינוי פסילת הרשיון לפסילה על תנאי. משרד עורך דין העוסק בדיני תעבורה וטיפול בשלילות רשיון נהיגה יעזור לכם להפחית את עונש גזר הדין.

הגשת ערעור על פסילה מנהלית
לעיתים נהג הנפסל ע"י קצין משטרתי לא בהכרח אשם בעבירת התנועה, ועל מנת להחזיר את הצדק ישנה אפשרות להגיש ערעור על הפסילה. אין מגבלת זמן בהגשת הערעור, ובית המשפט יתייחס לבקשה בדחיפות. בבקשה המנהלית מוסמך בית המשפט לערער על החלטת הקצין, ולעיתים לבטל אותה בבדיקת שיקול השוטר, אם זה בראיות, הוכחות ממשיות ונסיבות אישיות.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: