טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

תאונות דרכים

בתי המשפט בישראל רואים את הנהגים המואשמים בגרימת תאונות דרכים בחומרה.

תאונות דרכים יכולות מוגשות בכתב אישום בגין תאונה עם נפגעים, או תאונה ללא נפגעים. חשוב להבין את חשיבות עורך הדין המתעסק בענייני תעבורה ותאונות דרכים, למטרת ייצוגיות נהגים אשר  היו מעורבים בתאונות דרכים.

תאונת דרכים כתוצאה משימוש בטלפון נייד
אם וכתוצאה משימוש בטלפון הנייד למטרת שיחה או שליחת מסרון כזה או אחר, נקלעתם לתאונת דרכים העומדת על אשמתכם, אל תמהרו לרוץ לבית המשפט ללא התחמשות בעורך דין מומחה בענייני תעבורה. חשוב לבדוק את דו"ח האפשרויות שעומדות לפניכם לפני המשפט, ועו"ד מנוסה יבחין במהירות את אופן הטיפול והפתרונות היעילים ביותר שיעמדו לצידכם בבית המשפט.

מעבר צומת באור אדום הגוררת תאונה
במקרים בהם חציתם את הצומת כאשר הרמזור עדיין אדום, וכתוצאה מכך נגרמה תאונת דרכים, זה הזמן שלכם להתייעץ עם ע"וד מומחה לענייני תעבורה ועבירות תנועה על מנת להבין אם ישנה מצלמה מרומזרת פעילה, ולהעריך את הסיכויים שלכם בהליך המשפטי מול כתב האישום עם מטרה להצלחה הגבוהה ביותר בבית המשפט.

תאונה הנגרמת מנהיגה תחת שכרות
ישנם מקרים בהם תאונות דרכים נגרמות ע"י נהג הביצע את התאונה כאשר בהשפעה תחת שכרות. שימוש בשירותי עו"ד המומחה בתאונות דרכים ועבירות תנועה תגרור את העונש המינימלי ביותר לאחר מקרה כזה עם שאיפה לתקופה הקצרה ביותר לפסילת רשיון במידה ואין נפגעים. חשוב להבין את ייצוגיות עורך הדין לענייני תעבורה במקרים בהם תאונת הדרכים נגרמה על ידכם ונראה לעיניכם כי ארגז הכלים שלכם ריק מול בית המשפט.

לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: