טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

ייצוג עורך דין בגרימת תאונה

נקלעתם לתאונת דרכים? אנחנו בטוחים שאתם מרגישים נורא וזה בכלל לא משנה אם נפגעתם פיזית או לא, וזה בכלל לא משנה אם אתם בצד הפוגע או הנפגע.

מה שמשנה הוא שתקבלו ייעוץ מעורך דין תעבורה כמה שיותר מהר. הזמן משחק במקרה הזה תפקיד משמעותי ביותר ולא כדאי לעשות שום צעד לפני ייעוץ מקצועי. עו"ד תאונות דרכים יוכל לכוון אתכם לפעולות המדויקות שימזערו נזקים ויוציאו אתכם במצב הטוב ביותר, בהתאם לתנאים הנתונים. תאונות דרכים הן מסוכנות ועלולות לגרור בעקבותיהן נזקים קצרי טווח וארוכי טווח כאחד. משרד עו"ד יהונתן קמיל מתמחה בייצוג בגרימת תאונה תוך שמירה על האינטרסים שלכם וליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

איך לפעול במקרה של תאונת דרכים?
כפי שציינו, האופן בו תפעלו לאחר תאונת הדרכים עלול להיות בעל השלכות משמעותיות על התוצאות הסופיות. כל דבר שתגידו או תעשו עלול לשמש נגדכם ולכן עליכם לפעול באופן שקול. במידה ומדובר בתאונת דרכים קלה, ללא פגיעה פיזית נראית לעין, יש להחליף פרטים ולא למסור שום מידע נוסף. הקפידו לא להודות בדבר שלכאורה עשיתם ונסו לשמור ככל הניתן על זכות השתיקה. וודאו שהצד הנפגע בסדר, הגישו עזרה במידת הצורך ונסו לפנות את הרכבים לצד הכביש כדי להימנע מסכנה נוספת.  מיד לאחר מכן יש לפנות לעו"ד מקצועי שיתדרך אתכם כיצד לפעול בהמשך. הייעוץ הראשוני הוא בעל חשיבות רבה ולא כדאי לוותר עליו בשום פנים ואופן.

עו"ד מומחה בתביעות תאונות דרכים
במידה ונקלעתם לתאונת דרכים באשמתכם אתם חשופים לתביעות גן מצד הביטוח של הנפגע וגם לתביעות שאינן במסגרת הביטוח. התוצאות של התביעות האלו עלולות לגרור תשלומים כבדים ועליכם לנהוג באופן שקול ובטוח. זה נכון שאת הגלגל לא ניתן להחזיר לאחור אבל כן ניתן להשפיע על העתיד ולמזער נזקי תביעות באמצעות עו"ד מומחה בייצוג נאשמים בתאונות דרכים. משרד עו"ד יהונתן קמיל בעל ניסיון רב בטיפול במקרים מסוג זה תוך שימוש בטכניקות משפטיות מקצועיות ובחינת דרכי פעולה יצירתיות ויעילות.

עו"ד תאונות דרכים מומלץ
ההשלכות של תאונת דרכים עשויות להתבטא הן בפן הפיזי והן בפן הכלכלי. במידה ואתם אלו שגרמתם לתאונה אתם עלולים למצוא את עצמכם עומדים בפני עונשים כבדים כמו למשל: שלילת רישיון מיידית, תביעות ביטוח ותשלומים כבדים. עו"ד תעבורה מומלץ יוכל לבחון את התמונה במלואה ולייצג אתכם באופן שיצמצם ככל הניתן את הנזקים. ייצוג משפטי בתאונות דרכים הוא חשוב לאין שיעור וממש לא כדאי לוותר עליו. צרו קשר לייעוץ משפטי ראשוני ובחינת דרכי הפעולה האפשרויות במצבכם. בכל מקרה לא כדאי לנקוט בשום פעולה לפני התייעצות עם גורם מקצועי שכן לכל פעולה שתבצעו תהיינה השלכות בהמשך.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: