טלפון עורך דין יהונתן קמיל משרד עורך דין
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

עורכי דין בתחום המעמד האישי

יש נושאים שלא משחקים איתם. יש נושאים שאופן הטיפול בהם יכריע את התוצאות הסופיות ובגלל זה צריך להתייחס אליהם בכל הרצינות הדרושה

גם אם נדמה לכם ששום דבר לא ישתנה, גם אם נדמה לכם שכלום לא יכול לקרות וגם אם נדמה לכם שלא תזדקקו לליווי עו"ד - אל תוותרו על זה. אנחנו מדברים על תחום המעמד האישי שכולל בתוכו נושאים של ענייני משפחה, גירושין, מכירת נכסים משפחתיים, אופוטרופסות, מזונות, צוואות וירושות ונושאים נוספים. לעולם אל תגידו "לי זה לא יקרה", "אני לא אריב עם בני המשפחה שלי על כסף", "אנחנו נישאר תמיד מאוהבים" ומשפטים בסגנון הזה. הקפידו להיערך גם אל הבלתי צפוי ובמידה והוא מגיע דאגו להתמודד איתו בצורה המכובדת ביותר שיש. עו"ד יהונתן קמיל, מומחה לתחום המעמד האישי, ידאג ללוות אתכם גם בנושאים כאובים או כאלה שלא נעים להתמודד איתם תוך הקפדה על רגישות, מקצועיות ויעילות.

מעמד אישי - תחום שאסור להתפשר בו על פחות מהטוב ביותר
נושאים הקשורים למעמד האישי הם כנראה הנושאים בעלי ההשפעה הגדולה ביותר על החיים שלנו. הם מדברים על המשפחה שלנו, על הרכוש שלנו, על הילדים שלנו ועל הדברים החשובים לנו ביותר. במקרים אלו אנחנו חייבים לדאוג שהטיפול יהיה הטוב ביותר וזה לא המקום להתפשר או לחסוך כסף. משרד עו"ד יהונתן קמיל מספק שירותי ייעוץ משפטי וליווי בתיקים בתחום המעמד האישי תוך שימוש בניסיון רב ובידע שצברנו לאורך השנים.

מה חשוב שיהיה לעו"ד שמטפל בדיני משפחה?
בתוך התחום של מעמד אישי נכללים נושאים של דיני משפחה, שהם כנראה הנושאים הרגישים ולפעמים גם הכואבים ביותר שיש. אנחנו מדברים על תיקי גירושין, נושאי משמורת ומזונות, צוואות וירושות ודברים נוספים. עו"ד שמטפל בדיני משפחה חייב להיות בעל רגישות גבוהה שאינה באה על חשבון מקצועיות בלתי מתפשרת. עו"ד מומחה בדיני משפחה צריך להיות קשוב ורגיש לצרכים שלכם וללוות אתכם בחוכמה ובהיגיון גם בתיקים הסבוכים והמורכבים ביותר.

עריכת הסכמי ממון וצוואות היא הדרך הטובה ביותר להיערך לעתיד!
גם ענייני צוואות, ירושות והסכמי ממון לפני חתונה או חיים משותפים נכללים תחת התחום של מעמד אישי. נכון שמדובר בדברים שלא כולם בוחרים לעשות מבעוד מועד, אך הם למעשה הדרך הטובה ביותר שלכם לדאוג לעתיד שקט, רגוע וחף ממריבות וסכסוכים. אם תקפידו על עריכת הסכמי ממון וצוואות תוכלו להימנע ממריבות, גם אם בנקודה זו נדמה לכם כי שום דבר לא יכול להשתבש. אנחנו יודעים שבמקרים אלו לא קל כל-כך לחשוב על העתיד אבל זה כל-כך כדאי לעשות כן! עו"ד יהונתן קמיל ילווה אתכם ברגעים האלו תוך הקפדה על תהליך קצר, יעיל, ומקצועי ככל הניתן.
לא נמצאו דפי משנה

צור קשר 24/7

לייעוץ ראשוני, ללא התחייבות - מלאו את הטופס הבא ואנו נדאג ליצור קשר בהקדם. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 050-6794549
שם:
טלפון:
מייל:
נושא: