לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

ייעוץ עורך דין - איך זה עובד?

אתם קמים בבוקר כבכל בוקר אלא שהפעם מפתיעים אתכם בדלת ומגישים לכם כתב תביעה, זימון לבית המשפט או חמור מכך צו מעצר

באופן טבעי אתם נתקפים בהלה ופחד ומדמיינים את התרחישים הגרועים ביותר: דיונים משפטיים שאינם נגמרים, חקירות מאיימות ותקופות מאסר ממושכות מאחורי סורג ובריח. ייתכן שתרחישים אלו יתגשמו בסופו של דבר וייתכן שלא, אך דמיונות וחזיונות לא באמת יועילו לפתרון העניין. מה שעליכם לעשות (וכמה שיותר מהר) הוא לפנות לייעוץ אצל עורך דין מקצועי. מעבר לכך שהוא יבהיר את התמונה וירגיע אתכם, הוא יצייד אתכם בדרכי פעולה ראשוניות שעשויות להשפיע על התוצאות הסופיות. עו"ד יהונתן קמיל מעניק ייעוץ משפטי אמין ומקצועי במקרים פליליים ובתחומים נוספים. אל תישארו לבד ברגעים הקריטיים האלו!

מה קורה בפגישת ייעוץ משפטי?
כפי שאמרנו, לייעוץ משפטי ראשוני יש חשיבות גדולה והוא יכול להיות מכריע במיוחד. חשוב לציין שבפגישת ייעוץ אחת לא ייתנו לכם פתרונות להמשך, אך כן יבחן המקרה ויינתנו הנחיות שעשויות להשליך על ההמשך. עו"ד מקצועי יבחן את התיק, ישווה אותו למקרים דומים, יבחן את הנתונים הקיימים ויציע דרכי פעולה ראשוניות. הוא יוכל להנחות אתכם כיצד לנהוג בשלבים הבאים על מנת למזער נזקים ככל הניתן. להתנהלות שלכם בהתחלה יש השפעה אדירה וכל מה שתגידו או תעשו עלול לשמש נגדכם. בדיוק מסיבה זו עליכם להתייעץ עם עו"ד מיומן ואמין ולפעול לפי ההוראות שלו.

פגישת ייעוץ משפטית - עד כמה היא אפקטיבית והאם אחת מספיקה?
בשנים האחרונות "ייעוץ משפטי" הפך להיות תחנת חובה שעובר כל מי שנקלע לסיטואציה משפטית כזו או אחרת. העניין עם פגישה אחת הוא שלרוב היא לא מספיקה ונדרשות פגישות נוספות לאחריה על מנת להגיע למיצוי מקסימלי של הפעולות האפשריות. בחלק מהמקרים ייעוץ לבדו לא יספיק ויידרש ייצוג משפטי כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. אנשים רבים חושבים שפגישת ייעוץ אחת "תסדר" אותם, אולם חשוב להבין שלא כך הדבר. כמובן שכל מקרה לגופו, אך לעתים ידרשו מספר פגישות וכן ייצוג משפטי הולם כדי למזער את הנזק ולהשיג את התוצאות הרצויות.

כמה עולה ייעוץ משפטי ראשוני?
אחרי שהבנו את החשיבות הגבוהה של ייעוץ משפטי מיידי בכל מקרה, נותר רק לבחור עו"ד מתאים. שימו לב שייעוץ משפטי לא עושים "על הדרך" ולא בעל-פה. אל תקלו ראש בעניין ובחרו לשם כך את הטוב ביותר. אז כמה עולה "התענוג"? ובכן, ישנם עורכי דין שמעניקים ייעוץ ראשוני בחינם וללא כל תמורה כספית.

ישנם עורכי דין שגובים סכומים משתנים עבור הפגישה ובהתאם לפרמטרים כאלה ואחרים. כך או אחרת, אל תוותרו על ייעוץ משפטי ודאגו שהוא יתקיים כמה שיותר מהר כדי שתוכלו להימנע מטעויות מיותרות, וכדי שתוכלו להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם.