לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו: 050-679-45-49

3 סיבות טובות לקחת עו"ד אם נתפסתם נוהגים בשלילה

שללו לכם את הרישיון, הודיעו לכם על פי חוק שאסור לכם לנהוג ובכל זאת החלטתם לקחת את הסיכון?

אנחנו וודאי לא צריכים לספר לכם שביצעתם עבירה חמורה, אבל אנחנו כן ממליצים לכם להצטייד בעורך דין מומחה לתעבורה, לקראת ההליכים המשפטיים הצפויים לכם. נהיגה בפסילה, בשלילה או נהיגה ללא רישיון כלל נחשבת לעבירה פלילית שהעונשים עליה יכולים להגיע גם לעונשי מאסר בפועל. אין טעם לנסות להחזיר את הגלגל לאחור (כי לצערנו זה כבר לא אפשרי), אבל כן אפשר לנסות למזער נזקים באמצעות ליווי וייעוץ מעו"ד בעל ניסיון בטיפול במקרים מסוג זה. הנה שלוש סיבות למה רצוי שתמצאו אחד כזה.

עו"ד עם ניסיון בתעבורה מכיר טכניקות ושיטות פעולה יצירתיות
נכון שאין חובה להצטייד בעו"ד לייצוג בבית משפט לענייני תעבורה, ונכון שתוכלו לפעול בעצמכם אבל לליווי שכזה יש יתרונות רבים. עו"ד שעוסק בתחום באופן שוטף הוא בעל בקיאות בטכניקות, "פירצות בחוק", ושלל שיטות פעולה שאתם כנראה לא  מכירים והן יכולות להטיב עמכם ולסייע לכם במיזעור הנזק.

התנהלות מקצועית בבית המשפט מובילה לתוצאות טובות יותר
מערכת החוק רואה בעין טובה יותר התנהלות משפטית מקצועית. התנהלות שכזו תוכלו להשיג על-ידי ייצוג עו"ד מקצועי. כך תוכלו לנהל את ההליך המשפטי באופן ראוי ומדויק יותר ואולי אפילו לזכות ליחס טוב יותר מצד גורמי החוק. כמובן שאין אפליה למי שבוחר לייצג את עצמו, אבל בשורה התחתונה המטרה שלכם היא למזער את הנזק שכבר נעשה, וייצוג משפטי הולם ואמין יכול לתרום לכך.

הכרות עם מקרים דומים והפקת לקחים
חלק בלתי נפרד מעבודת הכנה להגנה על נאשם בבית המשפט כוללת תחקיר מעמיק על מקרים דומים שהתרחשו בעבר. עו"ד תעבורה בעל ניסיון יכול להגיע אל מקרים כאלה, לבחון את ההליך המשפטי שנעשה בהם ואת התוצאות שהושגו ולהפיק את הלקחים המתאימים. אפשר ללמוד המון ממקרים כאלה ואפשר לערוך תכנית פעולה חכמה ונכונה יותר כדי להצליח להשיג תוצאות טובות יותר. נכון שייצוג על ידי עורך דין כרוך בעלויות כספיות, אך ההשקעה יכולה להיות משתלמת ויכולה לחסוך לכם עונשים כבדים במיוחד.